Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

15 Temmuz 2020 Çarşamba
Fullmetal alchemist brotherhood En önemli anime serilerinden
Anime hayranlarının yakından tanıdığı ve hatta milyonlarca kişinin animelerin değerini anladığı özel bir klasik olan Fullmetal alchemist brotherhood, günümüzde de sürekli artan bir izleyici kitlesine sahip.
Kategori : Gündem
02 Aralık 2019 09:25
 
Fullmetal alchemist brotherhood En önemli anime serilerinden

Anime hayranlarının yakından tanıdığı ve hatta milyonlarca kişinin animelerin değerini anladığı özel bir klasik olan Fullmetal alchemist brotherhood, günümüzde de sürekli artan bir izleyici kitlesine sahip. 2009 yılında yayınlanmaya başlayan seri, halen çok büyük bir ilgiyle yeni anime hayranları oluşturmaya ve çok izlenmeye devam ediyor. Animelerin en önemlilerinden biri olan seri, simyacı iki kardeşin ölen annelerini geri getirmeye çalışmalarını ve bu yolda başlarına gelen olayları konu alıyor. Seriye Fullmetal alchemist brotherhood izle linkine tıklayarak, Türkiye’ nin anime arşivi arasında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Serinin tüm bölümlerini yüksek görüntü kalitesiyle izleyebileceğiniz platformumuz, animelerin en önemlileri ve en yenilerini yayınlamaya devam ediyor.

Eşsiz kurgusuyla Shingeki no kyojin izle

Anime hayranları tarafından en önemli klasiklerden biri olarak kabul edilen Shingeki no kyojin, fantastik bir aksiyon-komedi. Fantastik dünyaya sahip olmasına rağmen, kurgusuyla kendisine hayran bırakan seri, 2009 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Eski olmakla birlikte halen dünya genelinde en çok beğenilen ve izlenen serilerden biri olan Shingeki no kyojin, aynı zamanda sürekli olarak yeni anime hayranları oluşturmaya devam ediyor. Serinin fantastik dünyasında, devler ve insanlar arasında amansız bir savaş sürüyor ve insan ırkı hayatta kalabilmek için savaşıyor. Bu müthiş çekişmenin sonucu merakla bekleniyor. Anime klasiklerinden olan seriye Shingeki no kyojin izle linkine tıklayarak kolayca ulaşabilir, yüksek kaliteli görüntü ve çeşitli seçeneklerle seriyi izlemeye başlayabilirsiniz.

Son dönemin en başarılı animelerinden Boku no hero academia

Bol aksiyonlu ve komedi unsurları taşıyan, 2014 yılında manga olarak yayınlanmaya başlayan bu anime serisi, mangadan animeye dönüştürülmüş en başarılı örneklerden biridir. Mangasının öyküsü ve çizimlerinin yüksek kalitesi, bir aksiyon olmasına rağmen çok iyi aktarılmış olmasıyla büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Anime serisinin de bu temel başarıdan hareket ederek, dünyanın en çok izlenenlerinden bir tanesi olması kaçınılmazdır. Boku no hero academia izle linkine tıklayarak, web platformumuzda serinin tüm bölümlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Animenin tüm bölümlerini yüksek görüntü kalitesi ve dublaj gibi çeşitli seçeneklerle platformumuzdan izleyebilirsiniz.

Okunma : 792
Gündem haberleri
Ereğlili Komutanın Son Sözleri bakın ne oldu
15 Temmuz 2020 Okunma: 161173 Ulusal Haberler
Ömer Halisdemir nasıl şehit oldu?
15 Temmuz 2020 Okunma: 45144 Gündem
Ereğlili Hayrullah Torun denizde kayboldu
13 Temmuz 2020 Okunma: 19967 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın