Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

06 Haziran 2020 Cumartesi
Herkes Ereğli'yi daha yakından tanıyacak
Ereğli 22 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Erzincan’da tanıtılacak, ardından 42 ayrı ilde Ereğli için tanıtım günleri düzenlenecek.
Kategori : Gündem
08 Kasım 2019 03:19
 
Herkes Ereğli'yi daha yakından tanıyacak

Ereğli 22 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Erzincan’da tanıtılacak, ardından 42 ayrı ilde Ereğli için tanıtım günleri düzenlenecek.

Ereğli’de faaliyetlerine devam eden Karslılar ve Erzurumlular Derneği tarafından yapılacak olan tanıtım günlerinde yöresel ürünlerin satışı gerçekleşecek, şehrimizin tarihçesi anlatılacak.

Burası bizim ikinci memleketimiz, Ereğli için daima taşın altına elimizi koymaya hazırız diyen Ereğli Karslılar ve Erzurumlular Dernek Başkanı Anıl Yaver, tanıtım günleri için ilk il Erzincan oldu.

Burada yaklaşık 10 gün boyunca etkinliğimizi gerçekleştireceğiz, ardından ise sırasıyla belirlediğimiz 42 ilde Ereğli’nin adını duyuracağız. Bizim dernek yönetimi olarak Sivil toplum örgütleri ve şehrin ileri gelenlerinden beklentimiz var, lütfen destek olsunlar.

İstiyoruz ki beyaz kirazımızı, siyah havucumuzu peynirimizi, gofretimizi, şalgamımızı herkes tanısın. Ereğli kendine yakışır bir şekilde ülkemizde isim yapsın.

Biz üzerimize düşen mücadeleyi sonuna kadar vereceğiz, Ereğli’yi yöneten ve sivil toplum örgütlerinin başında olan kıymetli hemşehrilerimizin gerekeni yapacağından eminiz dedi.

Anıl Yaver etkinlikler hakkında ki geniş bilgiyi önümüzde ki günlerde düzenleyeceği basın toplantısı ile verecek.  

Okunma : 3886
Foto galeri
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Son dakika: Hayata tutunamadı
05 Haziran 2020 Okunma: 19162 Gündem
Ereğli’de devrilen tırın şoförü hayatını kaybetti
02 Haziran 2020 Okunma: 12635 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de feci kaza!
02 Haziran 2020 Okunma: 11883 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın