Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Hizmet yapamazsanız bile samimi olmalısınız
KON TV’nin Pazar sabahı canlı yayın konuğu olan AK Parti Belediye Başkan Adayı Adem Erdal; Hizmet getiremezseniz bile samimi bir şekilde yaklaşırsanız vatandaşlar sizi anlar” dedi.
Kategori : Gündem
17 Mart 2019 13:40
 
Hizmet yapamazsanız bile samimi olmalısınız

KON TV’nin Pazar sabahı canlı yayın konuğu olan AK Parti Belediye Başkan Adayı Adem Erdal; Hizmet getiremezseniz bile samimi bir şekilde yaklaşırsanız vatandaşlar sizi anlar” dedi.

KON TV’de yayınlanan bir televizyon programında canlı yayın konuğu olan Cumhur İttifakı Ereğli belediye Başkan adayı Adem Erdal, yaptığı konuşmasıyla dikkat çekti.

Erdal; “Bizim şiarımız samimiyettir, vatandaşa samimiyetle yaklaşırsanız hizmet veremeseniz bile vatandaş bunu anlayışla karşılar” dedi.

“Belediye başkanı olduğu takdirde ilk olarak ne yapacaksınız?” şeklinde sorulan soruya cevap veren Adem Erdal; “Ben 14 yıldır Ereğli Belediyesinde çalışıyorum. Bu güne kadar edindiğimiz tecrübeleri Ereğli’de hizmete dönüştürmek istiyorum. Bu dönemde artık gönül belediyeciliği gündemde, gönüllere hitap ediyoruz artık kaldırım ve yol artık bir yere kadar bunlar sıradan hizmetlere dönüştü. Artık sosyal belediyecilik gündemde. Vatandaşın gönlüne girmemiz lazım. Benim hayalim çok modern bir Ereğli, alt yapı üst yapı ve teknik altyapıdaki eksikliklerin giderildiği, insanların huzur içinde yaşadığı ve boynu bükük anne ve babaların olmadığı bir Ereğli” ifadelerini kullandı.

Halkımız maalesef kötülükleri unutuyor

Erdal; “Ben bugüne kadar belediyecilik hayatımda her zaman vatandaşımızın içinde oldum. Bizim milletimiz asil bir millet. Yapılanları unutmuyor, yapılan iyilikleri unutmuyor. Kötülükleri unutuyor. Maalesef o konuda hafızamız çok şey değil… Ben de bu güne kadar hiçbir şekilde vatandaşlarımızı ayırt etmeden yaklaştım. Herkesi hemşerimiz olarak gördüm” dedi.

Hizmet yapamazsanız bile samimi olmalısınız

Erdal; "Belediyecilik hayatımızda yine bu dönem sloganımız tevazu, samimiyet ve gayret. Hepimiz etten kemikten insanız. Biz vatandaşımızla biriz birlikteyiz. Samimiyetle yaklaşırsanız vatandaşa hizmet veremeseniz bile bunu anlayışla karşılıyorlar. Belediyenin imkânları bazen yetmiyor.” İfadelerini kullandı.

En çok zevk aldığım proje nikâh salonu oldu

Adem Erdal; "Ben şehir plancısıyım. Bu dönem içinde yaptığımız ve çok zevk aldığım bir nikah salonu projesi vardı. Ereğli belediyesi tarihinde ilk defa bir restorasyon çalışması yaptık benim en çok zevk aldığım proje de buydu” şeklinde konuştu.

Biz 12 milyonluk proje yapıyoruz birileri 2 milyonla uğraşıyor

“Ereğli bu dönemde hizmetle şahlanacak” diyen Adem Erdal; “Türkmen kavşağı projesini değersizleştirmek adına 12 milyon lira civarında olan proje maliyetini 2 milyona olurdu gibi sözlerle uğraşıyorlar. 2 milyon lira ile uğraşıyorlar” dedi

Ben baştan beri temiz siyasetin peşindeyim” diyen Erdal Bu memleket, Ereğli, devlet nasıl kalkınır biz bunun peşindeyim. Yapılan işleri değersizleştirmeyle bir yere varılmaz. Şunu söylesinler ben bunu beğenmedim desinler eyvallah, değerlendirelim” dedi.

Okunma : 2318
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8563 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6360 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5445 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın