Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

07 Aralık 2019 Cumartesi
İyi Parti'den açıklama
İyi Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar, yazılı açıklama yaparak Mhp İlçe Başkanı Musa Yılmaz'ı sert bir dille eleştirdi.
Kategori : Siyaset
13 Ağustos 2019 20:28
 
İyi Parti'den açıklama

İyi Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar, yazılı açıklama yaparak Mhp İlçe Başkanı Musa Yılmaz'ı sert bir dille eleştirdi. 

Amil Acar yaptığı açıklamasında şunları belirtti 

Kıymetli Basın Mensupları:

Öncelikle Kurban Bayramı'nın tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bayramların milli ve manevi birlik ve beraberliğin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Ama bu kurban Bayramı'nda MHP ilçe başkanı bayramlaşma adı altında Bayram açıklaması yerine çok hadsizce Genel başkanımız Meral AKŞENER hanımefendi ve partimiz adına asılsız,lüzumsuz olan bazı çirkin beyanlarını basın'dan öğrenmiş bulunmaktayım. 

Mhp'de katiyen yapmadıklarını Türkiye Cumhuriyeti tarihinde eşi benzeri nadir görülen çarşaf liste şeklinde net,dürüst ve şaibesiz bir kongre sürecini tamamladık. Bu demokratik kongremiz bazı mankurtları rahatsız etmiş olmalıdır ki haddini aşarak anlamsız beyanatta bulunmuştur. Türk milettinin ve partililerimizin gönülleri ferah olsun. 

Mhp'nin asıl hastalığı koltuktur. Bu hastalığı yıllarca sizde gördük çok şükür partimizin ne koltuk ne de makam sevdası vardır. Tek hedefimiz Türk Milletinin Atatük ilkelerini benimseyerek çağdaş toplumlar seviyesine yükseltmektir. Koltuk sevdanız yüzünden kandil ve Pensilvanya'ya 17 yıldır destek verip "Yamak" olduğunuz açık ve nettir.

Beka konusuna gelecek olursak Mhp ilçe başkanının bahsettiği (Beka) Bahçeli Erdoğan Koltuk Aşkı'dır. Bizim ise asıl Beka sorunumuz ülkemizdir.Ülke parsel parsel cemaatlere, vakıflara satılırken koltuk uğruna sessiz kalanlardır. 

Milliyetçilik ne bir parti aidiyetidir ne de damgadır. Milliyetçilik, kendi vatanına kendi toprağına sahip çıkmaktır.Milliyetçilik, fikirleri aksiyona dönüştürmekten geçer söylemle milliyetçi olunmaz; Mustafa Kemal gibi eylemle milliyetçi olunur.

Okunma : 3673
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğli’de Silahla kendini vurdu
05 Aralık 2019 Okunma: 20016 Asayiş
Ereğli’de 35 yaşındaki şahıs aranıyor
04 Aralık 2019 Okunma: 8876 Asayiş
Ereğli’de ürküten gelişme
06 Aralık 2019 Okunma: 6717 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın