Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Kürsüden İndi Gül Verdi
AK Parti Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Sıddık Özel  Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aday adayı tanıtım programında yaptığı açıklamada, “Okyanus damlalardan oluşur.
Kategori : Siyaset
16 Kasım 2018 22:38
 
Kürsüden İndi Gül Verdi

AK Parti Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Sıddık Özel  Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aday adayı tanıtım programında yaptığı açıklamada, “Okyanus damlalardan oluşur. Gelin Ereğli için damlalarımızı birleştirelim. Ereğli için okyanus olalım” dedi.

Açıklamasına salonda ki tüm katılımcılara itafen AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez’e kırmızı ve beyaz gül takdim ederek başlayan Özel, büyük bir jest yaptı.

Aday adaylığı tanıtım programında konuşan Özel, “1970 yılında Adıyaman ilinin, Besni ilçesine bağlı Şambayat beldesinde doğdum. Dokuz çocuklu bir ailenin altıncı çocuğuyum. Babam 1985 yılında, annem ise 2017 yılında vefat etti. Evli ve 3 çocuk babasıyım. “Gazi Üniversitesi Tapu ve Kadastro Meslek Yüksek Okulu” ve “Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi” mezunuyum. Şu anda da Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu 2.sınıfta okumaktayım.

1990 yılından bu yana, Ülkemizin en köklü ve en önemli kurumlarından biri olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün personeli olarak görev yapmaktaydım.1990 yılında Diyarbakır Tapu Müdürlüğünde memur olarak göreve başladım.1995 yılından itibaren de Tapu Müdürü olarak, Diyarbakır ili Çınar ilçesinde, Mardin ili Kızıltepe ilçesinde, Aksaray ilinde, Konya ili Çumra ilçesinde görev yaptım. 2011 yılından beri de Ereğli’mizde Tapu Müdürü olarak görev yapmaktaydım.

Görevim gereği, ülkemizin farklı yerlerinde, farklı kültürlere sahip vatandaşlarımıza hizmet ettim. Bütün meslek hayatım boyunca,” Halka hizmet, Hakka hizmettir.” anlayışıyla, insanlar arasında ayrım yapmadan Kanun’lar çerçevesinde başarıyla görev yaptım. Bugüne kadar Tapu Müdürü olarak görev yaptığım her yerde, Tapu Müdürlüğümüz, devletimizin gülen yüzü, yardım eli, sevgi ve saygının olduğu, kapılarının bütün halka açık tutulduğu bir Kurum olmuştur. Bütün halkımızın ve diğer Kurumlarımızın örnek gösterdiği ve takdir ettiği bir müdürlük haline gelmiştir. 

Ereğli İlçemizde, vatandaşlarımıza gösterdiğimiz sevgi, saygı ve hoş görü ile Ereğli halkımıza bir bütün olarak başarılı, tarafsız ve ayrım yapmadan verdiğimiz hizmetler, halkımız tarafından öyle takdir edilmiştir ki bu takdir de bizlere daha büyük güç daha büyük sorumluluklar vermiştir. Bu çalışmalarımızı takdir eden Ereğli Belediye Başkanlığı, Belkaya Belediye Başkanlığı, Baro Temsilciliği, Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Makine Mühendisleri Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Tüm Emlakçılar Derneği, Ereğli Fen Lisesi ve Şehit Mustafa Yurter Özel Mesleki Eğitim Okulu tarafından da şahsıma teşekkür plaketleri verilmiştir.

Ereğli’mizdeki bütün kurumların, sivil toplum örgütlerinin ve Ereğli halkımızın takdirini, hoşgörüsünü ve sevgisini kazanmış, halkla iç içe olan, Ereğli halkımıza ayrım yapmadan bütün olarak hizmet eden bir idareci olarak bütün sevdiklerim ve sevenlerimle birlikte -var oldukça- yılmadan, yorulmadan, korkmadan BEREKET VE GÜZELLİKLER DİYARI GÜZEL EREĞLİ’ mize hizmet etmek,ilçemizin bereketini ve güzelliklerini bütün ülkemize tanıtmak için, Ereğli’mizi daha güzel hale getirmek,daha ileriye götürmek için, sessiz çığlıkların sesi olmak, kimsesizlere kimse olmak için, öksüzlere ve yetimlere anne baba olmak,yaşlı büyüklerimize evlat olmak için, “HALKA HİZMET HAKKA HİZMET’’ anlayışıyla, Tapu Müdürlüğü görevimden istifa ederek 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçiminde, Adalet ve Kalkınma Partimizden, Ereğli İlçesi Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Değerli Ereğli halkının takdirlerine arz ederim. Değerli Ereğliler unutmayalım ki, Okyanuslar damlalardan oluşur. Gelin EREĞLİ’miz için hep birlikte damlaları birleştirelim ve okyanus olalım. Sevgi ve saygılarımla” dedi.

Okunma : 2644
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8563 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6357 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5444 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın