Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Ekim 2019 Pazar
Laf, Söz, Dedikodu Üretenler!
31 Mart yerel seçimlerinin galibi Ereğli'de Hüseyin Oprukçu oldu, başkanlık makamında tebrikleri kabul eden Oprukçu hakkında 'Hizmet yapamaz Ereğli kaybetti' söylentileri yayılmaya başladı.
Kategori : Siyaset
11 Nisan 2019 18:48
 
Laf, Söz, Dedikodu Üretenler!

31 Mart yerel seçimlerinin galibi Ereğli'de Hüseyin Oprukçu oldu, başkanlık makamında tebrikleri kabul eden Oprukçu hakkında 'Hizmet yapamaz Ereğli kaybetti' söylentileri yayılmaya başladı. 

İyi de Neden ? Daha koltuğa oturalı bir hafta oldu bu dedikoduları yaymakta ki amacınız nedir ? Bu dedikoduları çıkararak ne kazanıyorsunuz ? Bakın halk tercihini yaptı buna isterseniz Ak parti'den oy aldı, Mhp'liler ittifaka vermedi, İyi Partililer Oprukçu'ya yattı deyin ne derseniz deyin o iş artık bitti. Şimdi bu saatten sonra hizmet edenin sonuna kadar yanında olma vaktidir. 

Vay efendim ! Konya Büyükşehir Belediyesi araçlarını Ereğli'den çekmiş. Vay efendim ! Uğur İbrahim Altay Ereğli kaybetti demiş. Yalan! Külliyen Yalan! Geçin bu ayakları. Kimsenin bir şey çektiği ya da dediği filan yok. Hepsi laf, söz, dedikodu. 

Hüseyin Oprukçu'yu bilen çok iyi biliyor. Seçim sürecinde kendisi de bir çok kez ifade etti. Kaf dağının ardından kar getirmek gerekirse o karı gider getiririm ifadesini kendisinden bir çok kez duyduk. Hele şimdi bi arkamıza yaslanalım. Oprukçu'nun hizmetlerini izleyelim.

Şunu unutmamak gerekir. Hüseyin Oprukçu Belediyeciliği yasayı kanunu çok iyi biliyor. Hem de öyle biliyor ki hizmet yapamaz diyenleri şaşırtacak kadar. Yahu adam bi tebrikleri kabul etsin, ekibini kursun ondan sonra izleyelim. Daha nedir bu Allah aşkınıza ilk haftadan dedikodu fitne fesat üretmeler...

Sayın Hüseyin Oprukçu'ya buradan tavsiye ediyorum. Sayın Başkanım ekibinizi kurduktan sonra alın elinize Ereğli'nin koyun yoğurdunu, peynirini, gofretini gidin Konya'ya. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Uğur İbrahim Altay ve daire Başkanları ile bi görüşün.

Muhtemelen yapacaksınız ama ben yine de bir hatırlatayım dedim. Biz medya olarak sizi bildiğimiz için hizmet yapacağınızı da inanıyoruz. Laf, söz fitne, fesatlık üretenler kendilerine baksınlar. 

Allah yardımcınız olsun...

 

Okunma : 10840
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Kahreden olay: 2 üniversite öğrencisi öldü
18 Ekim 2019 Okunma: 13896 Asayiş
Ereğli’de kaybolan kız çocuğu bulundu
20 Ekim 2019 Okunma: 10276 Gündem
Son Dakika: Ereğli’de bıçaklı kavga: yaralılar var
17 Ekim 2019 Okunma: 9735 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın