Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Ağustos 2019 Pazar
Muharrem İnce Ereğli’de Konuştu
Muharrem İnce’nin de katıldığı CHP’nin aday tanıtım programına partililer yoğun ilgi gösterdi.
Kategori : Siyaset
12 Ocak 2019 15:36
 
Muharrem İnce Ereğli’de Konuştu

Muharrem İnce’nin de katıldığı CHP’nin aday tanıtım programına partililer yoğun ilgi gösterdi.

Programa CHP’li Muharrem İnce, CHP Konya İl Başkanı Barış Pektaş, CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal, CHP Belediye Başkan adayı Bülent Ecevit Tatlıdil ve çok sayıda partili katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Ereğli CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal, “Yaşanabilir bir Ereğli için 31 Martta herkese göstereceğiz. Ereğli’de seçimleri kazanarak Ereğli’de hizmet nasıl yapılır herkese göstereceğiz” dedi.

Gönülal’ın ardından katılımcılara hitap eden CHP İl Başkanı Barış Bektaş Ereğli’nin yıllarca İvriz Köy Enstitüsü vasıtası ile eğitim şehri olduğunu ifade ederek istihdamı cezaevi yapmakla karıştıran siyasi bir iktidarla karşı karşıya olduklarını belirtti.

Bektaş, Ereğli’ye yapılan cezaevi kompleksini eleştirerek, 31 Martta yanlış giden düzene dur demek için Ereğli’nin Bülent Ecevit Tatlıdil’e ihtiyacı olduğunu kaydetti. Daha sonra ise kürsüye CHP’nin adayı Bülent Ecevit Tatlıdil çıktı.

Tatlıdil katılımcılara kendisini tanıtarak seçilmeleri durumunda yapacağı projeler hakkında bilgi verdi. Tatlıdil’in ardından kürsüye çıkan Muharrem İnce ise Türkiye gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İnce, “Martın sonu bahar yaparsa Ecevit Yapar” diyerek sözlerini noktaladı.

Programda konuşan Muharrem İnce, köklerini Anadolu ve Rumeli Müdafaa Hukuk Cemiyetinden alan Atatürk’ün partisi Cumhuriyet Halk Partisinin çok değerli mensupları hepinizi saygıyla selamlıyorum” diyerek başladığı sözüne; “15 yaşındayken geldiğim Ereğli’de babamla birlikte un almıştık, o yıllarda ben Ecevitçiydim, şimdi yaş 55 gene Ereğli’ye Bülent Ecevit demeye geldim” dedi.

Gördüğüm o ki sadece ben değil Recep Tayyip Erdoğan da son bir haftadır Ecevit diyor” nasıl mı anlatayım; “Sayın Cumhurbaşkanı Suriye için bir gece ansızın gelebiliriz diyerek “Ayşe tatile çıktı” sözünü de hatırlatıyor. Bu aralar Sayın Erdoğan hep Ecevit’i hatırlıyor” dedi.

Okunma : 2068
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Ereğli’de Damat Adayı Kuaför Dükkânını Dağıttı
14 Ağustos 2019 Okunma: 32021 Asayiş
Evinin garajında asılı bulundu
14 Ağustos 2019 Okunma: 6064 Asayiş
Bir asker yanlışlıkla arkadaşını vurdu
16 Ağustos 2019 Okunma: 5650 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın