Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Nisan 2019 Salı
Nasıl Biri Olduğunu Çok İyi Biliyoruz
Siyasete giren insan kendini az çok topluma tanıtır, vatandaş yalancıyı da bilir samimi olan kişiyi de.
Kategori : Siyaset
08 Kasım 2018 22:30
 
Nasıl Biri Olduğunu Çok İyi Biliyoruz

Siyasete giren insan kendini az çok topluma tanıtır, vatandaş yalancıyı da bilir samimi olan kişiyi de. 

Ereğli'de siyasete giren bir çok kişinin gerçek yüzünü görmek nasip oldu çok şükür.

İbrahim Büyüktorun'un ilçe Başkanlığı döneminde basın ve medyadan sorumlu bir ilçe Başkan Yardımcısını tanıdım, adı Özgür Averi. O gün bugündür görüşürüz konuşuruz.

Peki Özgür Averi kimdir? Halkapınar'ın Karayusuflu mahallesinden olan Ereğli'de yaşayan ve kazandığını Ereğli'ye yatırım olarak çeviren Piserro, İmza, Koton gibi markaları halk ile buluşturan bir esnaf, dava adamı...

Dava adamı diyorum çünkü bir Tayyip Erdoğan aşığı, hizmet aşkı ile yanan bir şahsiyet. Kendisinde yıllardır ben hep bunu gördüm. Geçen gün sohbet ettik, 'Abicim Ak Parti'nin Ereğli'de durumu nasıl ? diye  bana yönelttiği sorulardan da anlaşılıyor ki memleketini düşünüyor. Yaşadığımız Ereğli hizmeti hak ediyor düsturu ile hareket ettiğini cümle alem biliyor.

 

Açık söylüyorum Ak Parti'nin hâla Ereğli'de faydalanması gereken isimlerden biri Özgür Averi. Yıllardır karşılık beklemeksizin verilen görevi en iyi şekilde yaparak gelen her müşterisine anlatmaya gayret gösteriyor. 

Değerli yöneticiler ve sevgili partililer bu adamı görün, bilgilerinden faydalanın.

Zararı olmaz kimseye. Siyasetin ne olduğunu çok iyi biliyor. Partinin her kademesinde ne olup bittiğini insanların nasıl hareket etmesi gerektiğini dava adamlığının nasıl olduğunu bilmiyorsanız gidin sorun Özgür Averi'ye anlatsın. 

Sayın İbrahim Büyüktorun ilçe Başkanı olarak görev yaptığı sürede Averi'de ki bilgi birikimini gördü, sen bana lazımsın diyerek birlikte çalıştı. 

Yerel seçimler yaklaşırken de Ak Parti'nin bu adamdan faydalanması şart. Hangi göreve getirilir neler söylenir bilemem ama adamın kapasitesi yüksek, kıvrak bir zekâsı var. Demedi demeyin  ileri de Ereğli'ye daha çok iş yapacak gibi görünüyor. 

Benden söylemesi...

 

Okunma : 5620
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Koltuklarını devredecekler
20 Nisan 2019 Okunma: 9229 Gündem
3 Yaşındaki Çocuk 5. Kattan Düştü
19 Nisan 2019 Okunma: 8250 Asayiş
Son Dakika: Konya’da Deprem
21 Nisan 2019 Okunma: 6784 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın