Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Oprukçu, “Benim Partim Ereğli”
Belediye Başkanlığı yarışında Ereğli’nin önemli bir kesiminin desteğini alan Bağımsız aday Hüseyin Oprukçu,  Barbaros Mahallesi’nde yaptığı konuşmada, partisinin de, arkasındaki gücünde Ereğli olduğunu söyledi.
Kategori : Siyaset
11 Şubat 2019 13:38
 
Oprukçu, “Benim Partim Ereğli”

Belediye Başkanlığı yarışında Ereğli’nin önemli bir kesiminin desteğini alan Bağımsız aday Hüseyin Oprukçu,  Barbaros Mahallesi’nde yaptığı konuşmada, partisinin de, arkasındaki gücünde Ereğli olduğunu söyledi.

Seçim çalışmaları nedeniyle mahalle sakinleri ile bir araya gelen Hüseyin Oprukçu, Ereğli’de yarım bırakmak zorunda kaldığı hizmetleri tamamlamak için yeniden aday olduğunu söyledi. 

Üçlü ve güçlü olacaklarını söyleyenlerin, Ereğli’nin kaderini değiştirecek tek bir adım dahi atmamalarının affedilir bir yanının olmadığını ifade eden Oprukçu, “Ben Ereğli için kendimi riske atarak bağımsız aday olarak geldim. Birçok siyasi parti yöneticileri birlikte çalışmamızı rica ettiler. Kendilerine teşekkür ederek olmaz dedim. Çünkü, benim partimde, yol arkadaşlarımda, sevdamda Ereğli, yani sizlersiniz. Bütün siyasi partilere mensup hemşerilerimi birlikte yönetmeye, kalıcı yeni eserler ortaya koymaya davet ediyorum.

Sizlerden aldığım gücün her geçen gün arttığını gören bazı çevreler, yalanlarla ortaya çıkıyor, tehditlerini utanmadan sıralıyorlar. Bu tehditler sadece bana yönelik değil, işadamları, STK’lar ve muhtarlarda bu tehditlerden paylarını alıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar, ellerinden geleni arkalarına koymasınlar. Yapılan tüm baskılara ve tehditlere göğsümü gerebilmemin tek nedeni sizlersiniz. Bunlara işlerin onların istedikleri gibi gitmeyeceğini, deveden büyük fil misali, onlardan büyük bir Ereğli olduğunu hep birlikte 31 Martta sandıkta gösterelim. Gösterelim ki bir daha karşınıza yalanlarla ve ayak oyunlarıyla gelemeyeceklerini anlasınlar” dedi.
     Ereğli’nin geleceğini inşa edecek projelerini anlatan Oprukçu, zaman zaman atılan sloganları dinledi ve “Biz bu güne kadar sizlerden aldığımız güç sayesinde sadece Rabbülaleminin huzurunda eğildik, Ereğli halkıyla birlikte Toroslar gibi başımız dik gezdik. Yaptıklarıyla ve yapamadıklarıyla başları önde gezenleri görüyorsunuz. Onların arkasında bir partileri ve birlikte koştukları teşkilatları var. Oprukçu seçilse bile çalışamaz diyorlar. Ama bilmiyorlar ki benim partim Ereğli, arkamdaki teşkilat ise Ereğli halkı.

Bu güç ile onlara hizmetkar olacak olan ve halkın yararına yapılacak olan hizmetlere hangi partiden olursa olsun seçilmiş belediye meclis üyeleri karşımı çıkacak. Ben hiçbir Ereğli insanının Ereğli’ye ihanet edeceğine, hainlik yapacağına inanmıyorum. Yapan olursa onun da dersini yine bu halk verir” şeklinde konuştu.

Okunma : 4359
Foto galeri
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’de yakalanan bomba, cep telefonu ile tuvalette patlatılacakmış
18 Ağustos 2019 Okunma: 7557 Ulusal Haberler
Bir asker yanlışlıkla arkadaşını vurdu
16 Ağustos 2019 Okunma: 6011 Ulusal Haberler
Kahreden görüntüler
16 Ağustos 2019 Okunma: 5698 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın