Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Haziran 2019 Çarşamba
Oprukçu Sendikalarla Buluştu
Türk Kamu Sen’e bağlı sendikalarla bir araya gelen Hüseyin Oprukçu; “Birlik ve beraberlikle aşılmayacak hiçbir sorun yoktur” dedi.
Kategori : Siyaset
12 Ocak 2019 23:37
 
Oprukçu Sendikalarla Buluştu

Türk Kamu Sen’e bağlı sendikalarla bir araya gelen Hüseyin Oprukçu; “Birlik ve beraberlikle aşılmayacak hiçbir sorun yoktur” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, TÜRK KAMU-SEN'e bağlı sendikaların Ereğli Temsilcileri ve aileleri ile akşam yemeğinde bir araya gelerek, birlik ve beraberlikle aşılmayacak sorun kalmayacağı mesajını verdi.

MHP İlçe yönetimi tarafından organize edilen yemekli toplantıda Hüseyin Oprukçu, Türk Kamu Sen’e bağlı, Türk Büro Sen 2 Nolu Şube Başkan Yrd. Ahmet Çetinkaya, Türk Sağlık Sen temsilcisi Dr. Mert Atakan, Türk Yerel Hizmet Sen temsilcisi Halil Kaya, Türk Eğitim Sen temsilcisi Baykal Sert, Türk Büro Sen temsilcisi Semih Özdem, Türk Diyanet Vakıf Sen temsilcisi Talha Gökbudak, Türk Tarım Orman Sen temsilcisi Önder Aldemir,  Türk Ulaşım Sen temsilcisi İshak Bölükbaşı, Türk Enerji Sen temsilcisi Duran Minas, Türk Haber Sen temsilcisi İbrahim Köfterci’nin yanı sıra Emirgazi Belediye Başkanı Nurişen Kocak ve Şehit Aileleri Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Birlik ve beraberlik ruhunun zirve yaptığı toplantıda bir konuşma yapan Hüseyin Oprukçu, "Genel Başkanımız Devlet beyin izinde ve arkasında, ittifak ruhuna zarar vermeden yürüyeceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu günümüz koşullarını hepiniz biliyorsunuz” dedi.

Oprulçu; “Türkiye üzerine oynanan ve oynanmaya devam edilen oyunların bir sonucu olarak ortaya çıkan Cumhur İttifakının amacı beka sorununu gidermekti. Bugün gelinen noktada Beka mı belediye mi diye soranlara, hem beka hem belediye diyoruz.

Çünkü Ereğli’de bile bizden önce PKK bayrakları açma cesareti gösterenler MHP’li bir belediyede bunu yapamamışlardı. Bu nedenle belediye yönetiminde de MHP’nin bulunması dosta güven, haine korku verir. Biz, memleket sevdamız ile yürüyoruz. Huzurlu bir Ereğli için uğraşıyoruz.

Bizim belediye yönetimimizde, Ereğli'de huzursuzluk, aç ve açıkta olan kimse kalmayacak. Biz, Ereğli'nin bize verdiği yetkiye halel getirmeyeceğiz. Ereğli için hazırladığımız projelerimizi de, Ocak ayı sonunda veya Şubat ayının başında açıklayacağız ve halkımızla paylaşacağız. Birlik e beraberlik hakinde hareket edersek aşamayacağımız sorun, gerçekleşmeyecek proje kalmaz" dedi.

Okunma : 1083
Foto galeri
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Oprukçu, Hangi partiye nasıl geçeceğini açıkladı
17 Haziran 2019 Okunma: 25401 Gündem
Küçük yaşta ki çocuğa taciz iddiası
17 Haziran 2019 Okunma: 14470 Gündem
Devrilen traktörün altında can verdi
15 Haziran 2019 Okunma: 5642 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın