Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Şubat 2019 Perşembe
Oprukçu’dan Bağımsız Adaylık Sinyali
HÜSEYİN OPRUKÇU SON YAPTIĞI AÇIKLAMA İLE BAĞIMSIZ ADAYLIK SİNYALLERİ VERDİ.
Kategori : Siyaset
19 Ocak 2019 13:55
 
Oprukçu’dan Bağımsız Adaylık Sinyali

HÜSEYİN OPRUKÇU SON YAPTIĞI AÇIKLAMA İLE BAĞIMSIZ ADAYLIK SİNYALLERİ VERDİ.

“MHP Ereğli Belediye Başkanı Adaylığımız sona ermiştir, ancak bu şehre hizmetimiz devam edecektir” açıklamasında bulunan Hüseyin Oprukçu bağımsız adaylığı konusunda sinyaller verdi.

Konya Ereğli Belediye Başkan adaylığını bağımsız olarak devam ettireceği ihtimallerinin yükseldiği Hüseyin Oprukçu için sosyal medyada da, binlerce kişi tarafından bağımsız adaylık başvurusu yapması yönünde talepler geldi.

İttifak kararının açıklanmasının ardından Ankara’da bir takım görüşmeler yapan Hüseyin Oprukçu’nun Bağımsız Ereğli Belediye Başkan adayı olma ihtimalleri üzerinde konuşuluyor.

Oprukçu, yaptığı açıklamada; “Cumhur İttifakı görüşmeleri neticesinde MHP Ereğli Belediye Başkanı Adaylığımız sona ermiştir.

Bütün Hemşehrilerimiz bilsin ve emin olsun ki Ereğli’ye ve Ereğlili Hemşehrilerimize Hizmet Etme Aşkımız, Memleketimize olan Sevdamız, “HUZUR ŞEHRİ EREĞLİ'Yİ" inşaa etme Kararlılığımız Bitmeyecek,  Bilakis Büyük bir Azim ve Kararlılıkla devam edecektir” ifadelerini kullandı.

OPRUKÇU’NUN SON AÇIKLAMASI KENDİSİNİN BAĞIMSIZ ADAY OLABİLECEĞİ İHTİMALLERİNİN YÜKSELDİĞİ VE ADAYLIĞINA DEVAM EDECEĞİ ŞEKLİNDE YORUMLANDI.

Okunma : 18007
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Bizleri Kimse Yolumuzdan Edemez
19 Şubat 2019 Okunma: 7826 Siyaset
Ak Parti'nin Listesine İlk Tepki Geldi
19 Şubat 2019 Okunma: 6796 Siyaset
Önce iki kişiyi vurdu sonra kendini öldürdü
19 Şubat 2019 Okunma: 6142 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın