Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Oprukçu’ya destek için yürüdüler
Ereğli’de bir ilk olarak gerçekleştirilen organizasyonla Bağımsız Belediye Başkan adayı Hüseyin Oprukçu’ya destek yürüyüşü yapıldı.
Kategori : Gündem
17 Mart 2019 16:33
 
Oprukçu’ya destek için yürüdüler

Ereğli’de bir ilk olarak gerçekleştirilen organizasyonla Bağımsız Belediye Başkan adayı Hüseyin Oprukçu’ya destek yürüyüşü yapıldı.

Konya Ereğli’de 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin en güçlü adaylarından olan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu için destek yürüyüşü gerçekleştirildi.

Ereğli Belediyesi Anıt Meydanında şehitlerimiz ve Yeni Zelanda’da hayatını kaybeden Müslümanlar için saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan yürüyüşe yüzlerce vatandaş katıldı.

MHP eski dönem parti yöneticileri ve Ülkü Ocakları eski yöneticilerinin de katıldığı yürüyüşte seçimlerde Hüseyin Oprukçu'ya oy vereceğini ifade eden vatandaşlar Bağımsız Ereğli bağımsız başkan istiyoruz dediler.

Partili partisiz yüzlerce vatandaşın katıldığı yürüyüşte “DİK DUR EĞİLME EREĞLİ SENİNLE”, “BAĞIMSIZ EREĞLİ BAĞIMSIZ BAŞKAN”, “BU MİLLET SENİNLE GURUR DUYUYOR”, “OPRUKÇU NEREDE BİZ ORADAYIZ” gibi sloganlar atılarak Bağımsız Belediye Başkan adayı Hüseyin Oprukçu’ya destek verildi.

Genci yaşlısı, kadını erkeği ve ellerinde Türk Bayrakları ile cadde boyu devam eden vatandaşlar Rasim erel Caddesi üzerinden yürüyüşlerine devam ettiler ve buradan da Kıbrıs Caddesi’nde bulunan Hüseyin Oprukçu’nun seçim merkezine kadar yürüdüler.

Seçim merkezi önünde toplanan büyük kalabalığa hitap eden Bağımsız Belediye Başkan adayı Hüseyin Oprukçu; “Görüyorum ki burada halk var, görüyorum ki içinizde AK Parti’ye, CHP’ye diğer partilere oy vermiş, yol arkadaşlığı yapmış arkadaşlarımız var. Hepiniz hoş geldiniz, hepinizin başımızın üstünde yeriniz var” dedi.

Okunma : 3290
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8563 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6357 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5444 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın