Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Nisan 2019 Salı
Özgüven'e Yanıt Verdi
Mhp Ereğli ilçe Başkanı Musa Yılmaz sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Özcan Saraç'a özel açıklamalarda bulundu.
Kategori : Siyaset
05 Kasım 2018 13:25
 
Özgüven'e Yanıt Verdi

Mhp Ereğli ilçe Başkanı Musa Yılmaz sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Özcan Saraç'a özel açıklamalarda bulundu. 

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven'in son günlerde yanlış uslüb kullandığını belirterek  adayımız olan Hüseyin Oprukçu hakkında resmi bir açıklamanın yapılmadığını söylemiş, ben buradan şunu belirtmek istiyorum, sayın Hüseyin Oprukçu bizzat Genel Başkanımız ile görüşmüş ve kendisinin Ereğli'de aday olduğunun sözü verilmiştir. Yüksek seçim kurulu takvimi açıklanınca resmi açıklama gerçekleşecektir.  Sizin bu sözleri söylemekte ki kastınız nedir ? Cumhur ittifakına zarar gelmesin diye uğraşıyoruz ancak siz resmen bizi kendinize çekmeye çalışıyorsunuz.

ÖZEL HASTANE SİZİN VAADİNİZ DEĞİL MİYDİ ? 

Musa Yılmaz Başkan Özgüven'in bahsettiği Özel Hastane hakkında ise, zaten seçim sürecinde verilen bir sözdü neden yıllarca beklediler de şimdi anlaşma yapıyorlar, amaçları seçim sürecine girerken halkı kendilerine çekmektir, şimdi çıkmışsınız Türkmen kavşağında sorun kalmadı vay efendim mahkeme uzun sürdü diyorsunuz, madem üçlüydünüz güçlüydünüz de neden baskı yaparak daha önce bu kavşağı halletmediniz ? Mahkemeler toplumu ilgilendiren süreçleri göz önünde bulundurur ve sonucu daha erken verir eğer gerçekten burası ile tam anlamıyla ilgilenseydiniz yıllar önce Türkmen kavşağı tamamen bitmiş olacaktı. 

BÜYÜKŞEHİR'İN HİZMETİ İLE ÖVÜNÜYORLAR 

Hepimiz biliyoruz ki Ereğli'nin asfaltını da alt yapısını da Büyükşehir Belediyesi yapıyor, Özkan beyde bununla övünüyor, zaten kanun bu Büyükşehir bir ilçeye yatırımı ayırıp o hizmeti getirmek zorundadır. Üçlü ve güçlü olduğunuzu şu ana kadar çok gördük denilemez, çıkmışsınız Yumurtlamayan tavuğun sesi çok çıkar demişsiniz bu konu hakkında fazla polemiğe girmek istemiyorum ama hepimiz göreceğiz yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan çıkar diye.

AK PARTİ BELEDİYESİ DE KUMU ORADAN ALDI

Özgüven'in geçmiş Belediye'nin sadece kum satışını geçemedik sözünü de eleştiren Musa Yılmaz, Ereğli Belediyesi'nin kendisine ait bir kum ocağı yoktu Ahmet Özdoğan döneminde de Belediye'nin kumu bahsettiğiniz Karaman yolu üzerinde ki ocaktan alınıyordu, bizim dönemimizde asfalt dökülemeyen bölgelere kum döküldü, yapılan her işten vatandaş memnun kaldı kalıcı hizmetler yaptık diyorsunuz biz ortada kalıcı bir hizmet göremiyoruz ifadelerini kullandı. 

EREĞLİ HALKI HER ŞEYİN FARKINDA 

Seçim süreci yaklaşırken atılan harçlardan ve sonu gelmeyecek çalışmalardan vatandaşın haberi var diyen Yılmaz, Akhüyük bölgesini keşke kapatmasaydınız da vatandaşın oradan faydalanmasını sağlasaydınız biz bu seçimlerde inşallah gümbür gümbür geliyoruz adayımız Hüseyin Oprukçu'dur, inşallah istediğimiz oyu alarak yerel de iktidar olacağız dedi. 

Okunma : 6303
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Koltuklarını devredecekler
20 Nisan 2019 Okunma: 9229 Gündem
3 Yaşındaki Çocuk 5. Kattan Düştü
19 Nisan 2019 Okunma: 8250 Asayiş
Son Dakika: Konya’da Deprem
21 Nisan 2019 Okunma: 6784 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın