Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Pankartlarla, afişlerle suç işliyorlar
Son zamanlarda özellikle AK Parti ve Hüseyin Oprukçu’nun her yere astıkları afişlerle suç işlediklerini söyledi.
Kategori : Siyaset
15 Mart 2019 20:16
 
Pankartlarla, afişlerle suç işliyorlar

Son zamanlarda özellikle AK Parti ve Hüseyin Oprukçu’nun her yere astıkları afişlerle suç işlediklerini söyledi.

Ereğli’yi bu kadar rezil hale getirmenin anlamı yok diyen İyi Parti Belediye Başkan Adayı Yaşar Yaman, şehrin dört bir tarafını afişlerle sardılar, kamunun malı olan elektrik direklerine, ağaçlara ve hatta utanmadan camilere afişler asıyorlar. Fatih camiinin önünü rezil hale getirdiler, ayıptır günahtır” dedi.

Yaşar Yaman; “Kiraladıkları bina, daire ne varsa önüne afişlerini assınlar ama kamu malı olan ağaçlara, direklere, camilere afiş asıyorlar, gerçekten ayıp ediyorlar ve suç işliyorlar” diyen Yaşar Yaman; “Seçim kanununa göre bu şekilde afiş asmak suçtur. Ayrıca ben kabataslak bir hesap yaptım bu asılan afiş ve pankartlarla Ereğli’nin 100 öğrencisi 4 yıl boyunca üniversitede okutulabilir, yazıktır günahtır” dedi.

İyi Parti Başkan adayı Yaşar Yaman; “Caddeleri ve sokakları tamamen kapattılar ve hatta Özkan Bey’in cadde ortasına koyduğu içi çakıl dolu ışıkları da paylaşmışlar bir tarafından Adem Erdal bir tarafında Sayın Oprukçu var, geçenlerde dedim ki yahu kardeşim madem asıyorsunuz asın da bari asarken bizimkileri yırtmayın, karınca kaderince biz de birkaç tane astık, onları kesip atmayın, ayıp olur”  dedi.

Bu sadece seçim, kendinizden geçmeyin

Seçim işini bu kadar büyütmenin, dava haline getirmenin anlamı yok diyen Yaşar Yaman; “Bu kadar kendinden geçmenin anlamı yok, hepimiz Ereğli’nin evladıyız. Biri diyor Kurtuluş Mücadelesindeki Anadolu gibi hissediyorum diyor, bir diğeri de Kerbela muhabbetini yapıyor. Arkadaş seçim yapılır biri kazanır, diğerleri normal yaşamına devam eder. Biz kazanırsak işimizi yaparız, kazanamazsak da kazanan adayı tebrik eder, halkımıza da teşekkür ederiz. Bu kadar abartmanın, kendinden geçmenin gereği yok” ifadelerini kullandı.

Okunma : 1252
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8561 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6351 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5443 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın