Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

07 Haziran 2020 Pazar
Uğur İbrahim Altay Halkapınar'ı ziyaret etti
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Halkapınar'ı ziyaret ederek Belediye Başkanı Mehmet Bakkal ile bir araya geldi.
Kategori : Siyaset
10 Ekim 2019 01:44
 
Uğur İbrahim Altay Halkapınar'ı ziyaret etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Halkapınar'ı ziyaret ederek Belediye Başkanı Mehmet Bakkal ile bir araya geldi. 

Başkan Altay, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Koyuncu ve Necati Sametoğlu ile birlikte ilk olarak AK Parti Halkapınar İlçe Teşkilatına geldi.

HER ZAMAN HALKAPINAR’IN YANINDAYIZ

Yeni Büyükşehir Yasası’nın uygulanmaya başlamasının ardından Halkapınar’da yaklaşık 28 milyon liralık yatırım gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Altay, “Halkapınarlı kardeşlerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. İlçe belediyeleriyle koordineli bir şekilde hizmetleri yürütmeye, gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah birlikte çok daha güzel günler görürüz” ifadelerini kullandı.

Başkan Altay daha sonra Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal’ı ziyaret etti. Birlikte Halkapınar’a çok önemli hizmetlerde bulunacaklarını kaydeden Başkan Altay, Büyükşehir Belediyesi olarak Halkapınar’ın yanında olduklarını ifade etti.

 

 

Ziyareti dolayısıyla Başkan Altay’a teşekkür eden Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal ise “İnşallah bundan sonra Büyükşehir Belediyemizin de desteğiyle birlikte güzel hizmetler yapacağız. Halkapınar’ımızı hak ettiği seviyelere getirmek için çalışacağız” diye konuştu.

Okunma : 2301
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son dakika: Hayata tutunamadı
05 Haziran 2020 Okunma: 23795 Gündem
Son Dakika: Ereğli’de sıcak gelişme
05 Haziran 2020 Okunma: 15069 Ulusal Haberler
Ereğli'de aynı aileden 3 kişinin testi pozitif çıktı
06 Haziran 2020 Okunma: 11335 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın