Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Yaşar Yaman’dan Flaş İddia
Geçtiğimiz hafta mahalle muhtarlarının tapu karşılığında AK Parti’ye oy topladıklarını iddia eden Ereğli İyi Parti Belediye Başkan Adayı Yaşar Yaman iddiasını belgelerle kanıtladı.
Kategori : Siyaset
15 Mart 2019 19:49
 
Yaşar Yaman’dan Flaş İddia

Geçtiğimiz hafta mahalle muhtarlarının tapu karşılığında AK Parti’ye oy topladıklarını iddia eden Ereğli İyi Parti Belediye Başkan Adayı Yaşar Yaman iddiasını belgelerle kanıtladı.

www.ereglihaberleri.com tarafından canlı olarak sunulan Siyaset Arenası programına konuk olan Konya Ereğli İyi Parti Belediye Başkan adayı yaşar Yaman, önemli bir iddiada bulunarak mahalle muhtarlarının vatandaşlara arsa vereceklerini vaat ederek AK Parti’ye oy topladıklarını söyledi.

Şu ana kadar bizim elimize geçen 3 tane belge var diyen Yaşar Yaman, mahalle muhtarları AK Parti ile biz birlikte size bir babalık yapacağız, size bir arsa vereceğiz, seçimden sonra da tapusunu vereceğiz” diyerek oy topladıklarını iddia etti.

Vatandaşları kandırıyorlar

Yaman; Saf ve temiz halkımızı kandıran muhtarların vatandaşlardan TC kimlik numaralarını aldıklarını ve e devlet şifreleri ile imar barışına girmiş gibi yaptıklarını söyledi.

Yaman; “Elindeki belgeleri de sunan Yaşar Yaman, bir tane örnek vereyim, Aşıklar mahallesinde imar barışı kapsamında vatandaşlara 50 dönüm, 100 dönüm, 200 dönüm arazi vermiş gibi davranıyorlar, tepeden tırnağa hile yapıyorlar” dedi.

AK Parti beni arasın isterdim ama aramadılar

“Bizim elimize geçen 3 tane belge var belki de 100-200 tane vardır bunlardan” şeklinde konuşan Yaşar Yaman; “Normalde muhtarlar arsa dağıtamaz ama mutlaka arkalarını dayadıkları bir yer var. Ben bunu geçen hafta söyledim ben isterdim ki AK Parti ilçe başkanı ve belediye başkan adayı beni arasın böyle bir iddiada bulunmuşsun, nedir, kimdir diye sormalarını beklerdim” dedi.

Okunma : 958
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8561 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6351 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5443 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın