Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Şubat 2020 Cumartesi
Azscore Canlı Skor Tablosu
 Futbol severler, istedikleri ligin karşılaşmalarını canlı skor olarak takip edebilmektedir.
Kategori : Spor
10 Ekim 2019 16:16
 
Azscore Canlı Skor Tablosu

 Futbol severler, istedikleri ligin karşılaşmalarını canlı skor olarak takip edebilmektedir. Maçın analizi de yapılmakta ve maç ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmektedir. Oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan Azscore ile hemen hemen bütün maçlar anlık olaraktakip edilmektedir. Kullanışlı olması ile futbol severleri mutlu eden Azscore, maç ile ilgili tüm gelişmeleri paylaşmaktadır.

  Azscore Abone Olma

  Futbol severlerin maçları daha kolay takip edebilmeleri için abonelik hizmeti sunan azscore her yerden erişim imkanı sunmaktadır. Abone olanlar istedikleri maçlar ile ilgili bildirim almakta ve daha kolay haberdar olmaktadır. Abonelik ücretsiz bir şekilde sunulmakla birlikte maç ile ilgili bildirimler, verilen mail adresine ve telefon numarasına gitmektedir.

  Aboneliğin gerçekleşmesi için istenen sadece mail adresi ve telefon numarası olmasının yanı sıra herhangi bir ek bilgi istenmemektedir. Oynanacak maçlar hakkında da bilgi alabilen futbol severler, sürekli güncellenen puan tablosunu da inceleyebilmektedir. İstedikleri takımların mağlubiyet ve galibiyetlerini görenler, oynanacak maç ile ilgili herhangi bir tahminde bulunabilmektedir. Siteyi masaüstü veya mobil olarak kullanmak mümkündür.

  Azscore Futbol Veritabanı

  Bütün ülkelere ait futbol liglerinin ve takımlarının maçları ayrıntılı bir şekilde görüntülenebilmektedir. Maç hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak, futbol severlere ekstra keyif katmaktadır. Verilen maç skorları gerçek zamanlıdır. Futbol tutkunlarına kaliteli hizmet vermeye çalışan Azscore, sunduğu kesintisiz hizmet ile dikkat çekmektedir. İlk yarı skorlarından maçta atılan gole kadar güncel bilgi alan futbol tutkunları, aldıkları hizmetten memnundur.

  Dünya çapında oynanan maçların sonuçlarını da gösteren Azscore, göz yormayan bir tasarıma sahiptir. Maçta gol olur olmaz saniyeler içerisinde haberdar edilen aboneler, maç bitiş sonucunu da bildirim olarak almaktadır. Son derece pratik olmasından dolayı futbol tutkunlarından tam not alan Azscore, geniş çaplı hizmet vermektedir.

 

 

Okunma : 772
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Cemre ne zaman düşecek?
18 Şubat 2020 Okunma: 23785 Kültür Sanat
Son Dakika: Ereğli’de cinayet
18 Şubat 2020 Okunma: 19241 Ulusal Haberler
Son Dakika: Ereğli’de yaşanan cinayetin ayrıntıları netleşti
18 Şubat 2020 Okunma: 16800 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın