Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Nisan 2019 Pazar
O Halı Sahaların Maliyeti 2,5 Milyon
Ereğli Belediyesi halı saha yapımlarına ara vermeden devam ediyor.
Kategori : Spor
05 Aralık 2018 20:13
 
O Halı Sahaların Maliyeti 2,5 Milyon

Ereğli Belediyesi halı saha yapımlarına ara vermeden devam ediyor.

Konya Ereğli'nin Türbe, Cahı, Aydınlar, 500 Evler, Adabağ ve Beyköy Mahallelerinde yapımı tamamlanan halı sahalarla birlikte 15 halı saha Ereğli’ye kazandırıldı.

Ayrıca Konya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yapılan halı sahalarla 24 Mahalleye yeni halı saha yapılmış oldu.

Ereğli Belediyesi öz kaynaklarıyla yaklaşık 1.7 Milyonluk halı saha yatırımı yaparken Büyükşehir Belediyesi ve Spor Toto destekleriyle bu rakam yaklaşık 2.5 Milyona ulaştı.

Hizmet noktasında en iyiyi yapma gayesindeyiz diyen Belediye Başkanı Özkan Özgüven: “Göreve geldiğimiz günden bu yana alt yapı, kanalizasyon, asfalt, kaldırımda rekor hizmetlere imza attık. Bunların yanında hemşehrilerimize sosyal alanlar oluşturarak 34 yeni parkı şehrimize kazandırdık.

Ayrıca çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik Büyükşehir Belediyemizle birlikte toplamda 24 halı saha yaparak onlar için güvenli oyun alanları oluşturduk. Bu anlamda söz verdiğimiz hizmetleri bir bir yerine getirmiş olduk” ifadelerini kullandı.

Özgüven: “Bu şehir her şeyin en iyisine layıktır. Biz de bu doğrultuda gece gündüz demeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Yaptığımız asırlık hizmetlerle Ereğli’mizin değerine değer katarken gelişen ve büyüyen bir şehir hüviyeti kazandırdık.

Tüm bunları yaparken en büyük gücümüz hemşehrilerimiz oldu. Bizlere güvenen ve her daim destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Okunma : 1346
Foto galeri
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’de tüm okullarda ziller susturuldu
17 Nisan 2019 Okunma: 9015 Eğitim
Oprukçu Ekibini Kurmaya Başladı
18 Nisan 2019 Okunma: 8404 Gündem
Koltuklarını devredecekler
20 Nisan 2019 Okunma: 8118 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın