Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

07 Ağustos 2020 Cuma
Zübeyir Dursun iddialara yanıt verdi
Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, bugün 'Siyaset Arenası'nda kendisi hakkında kamuoyunda konuşulan ve gazeteciler tarafından kendisine yöneltilen iddialara yanıt vererek 'Bu bir iftiradır' dedi.
Kategori : Siyaset
15 Ocak 2020 21:35
 
Zübeyir Dursun iddialara yanıt verdi

Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, bugün 'Siyaset Arenası'nda kendisi hakkında kamuoyunda konuşulan ve gazeteciler tarafından kendisine yöneltilen iddialara yanıt vererek 'Bu bir iftiradır' dedi. 

Bugün 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler parkında gazeteci Özcan Saraç'ın hazırlayıp sunduğu gazeteci Umut Yaygır'ın da yorumlarıyla katıldığı 'Siyaset Arenası' programında Ak Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun hakkında kamuoyunda bir süredir konuşulan ve açığa kavuşması gereken iddiaların sorulmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Başkan Zübeyir Dursun, 'Ortaya atılan iddiaların gerçeklerden uzak ve tamamen siyasi anlamda kendisini yıpratmaya yönelik iftiralar olduğunu kaydetti. 

Dursun açıklamasında şunları söyledi : 

'Ben Ak Parti İlçe Başkanı olarak hiç bir kurum ve kuruluşa ticari anlamda ilişkilerim bulunan yem fabrikası'ndan yem alınması noktasında sözlü veya yazılı telkinde bulunmadım. Kaldı ki Ereğli'de yem ticareti yapan sadece bir kurum vardır. Bununla ilgili olarak kayıtlara bakıldığında da ticari manada her hangi bir ilişkimizin olmadığı ortaya çıkacaktır.

Ortaya atılan ve adına iddia denen bu tür söylemlere halkımızın kesinlikle itibar etmemesi gerektiğini düşünüyorum. Ak Parti olarak bizler her zaman sivil toplum kuruluşlarımızın ve kurumlarımızın yanındayız. Onların menfaatinin halkımızın menfaatleri olduğu gerçeğinden hiç bir zaman ödün vermedik, vermeyeceğiz. 

Burada yaşanılan olaya baktığımızda şahsım ve ticari anlamda beraber olduğum işyerinin üzerinden gerek siyasi hayatıma gerekse temsil etmiş olduğum siyasi partiye iftira atmak suretiyle zarar verilmek isteniyor.

Yanlız bizler şartlar ve koşullar ne olursa olsun yıldırmaya, yıpratmaya çalışanlara kesinlikel taviz vermeyecek, çaba ve gayretimizi bir fazla arttırarak gerek Büyükşehir Belediyemizin gerekse merkezi hükümetimizin hizmetleri ile elimizdne geleni yapacağız' dedi. 

Okunma : 2816
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Altın fiyatları 3 Ağustos: Anlık, canlı çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar? Altın yükselir mi?
03 Ağustos 2020 Okunma: 42145 Ekonomi
Altın fiyatları 4 Ağustos: Son dakika gram altın fiyatları güne rekorla başladı!
04 Ağustos 2020 Okunma: 36177 Ekonomi
Altın Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı! 5 Ağustos Altın fiyatları
05 Ağustos 2020 Okunma: 23911 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın