Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Eylül 2018 Salı
Florya Beşyol Kız Öğrenci Yurdu
Geleceğimiz olan siz değerli öğrencilerimizin hayal ettiği sıcak ve huzurlu bir ortam sağlayabilmek için modern, ferah ve teknolojik imkanları bir araya getirerek sizlere Florya beşyol kız öğrenci yurdu hazırladık.
Kategori : Gündem
17 Nisan 2018 13:37
 
Florya Beşyol Kız Öğrenci Yurdu

Geleceğimiz olan siz değerli öğrencilerimizin hayal ettiği sıcak ve huzurlu bir ortam sağlayabilmek için modern, ferah ve teknolojik imkanları bir araya getirerek sizlere Florya beşyol kız öğrenci yurdu hazırladık. Yurdumuz Florya Beşyol mevkiinde oldukça merkezi konumda E-5 karayoluna 100 metre mesafededir.

Metrobüs ile İstanbul’un her bölgesine kolay ulaşım imkânı sağlamaktadır. Yirmi dört saat kayıt yapan güvenlik kameraları, odalarda buz dolabı, çalışma masaları, çamaşırhane, internet bağlantısı, kantin, kafeterya, spor salonu, eğlence salonu ve etüt odası ile sizlere güven dolu ev ortamı sunmaktadır

Sağladığımız Hizmetler

Mutfak: Florya beşyol kız öğrenci yurdu konforlu hizmetinden yararlanan öğrenciler ortak mutfak ortamında, tüm gerekli malzemelerin tedarik edildiği ve mutfakta hazır beklediği son derece konforlu tam donanımlı mutfaklardan faydalanabilmektedirler.

Kız öğrenciler için mutfağımızı önemsiyoruz. Onları için gerekli tüm araç gereçleri tedarik edip hazır bir şekilde mutfağı öğrencilerimize sunuyoruz. Florya beşyol kız öğrenci yurdu personelleri, öğrencilerin konaklama esnasında oluşabilecek herhangi bir ihtiyacında ve problemlerinde 7-24 saat görev yapmaktadır. 1-2-3-4-5-6 kişilik lüks odaları, modern mimarisi ve lüks hizmeti ile değerli öğrencilerimize ayrıcalıklı konaklama hizmeti sağlamaktayız. Öğrencilerimizin tıpkı evinde hissettiği gibi huzur ve mutluluğu yaşatarak onların başarılarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Banyo: Tüm odalarımız da duşa kabinli banyo bulunmaktadır. Florya beşyol kız öğrenci yurdu öğrencilerimiz için ayrıca 24 saat sıcak su hizmeti vermekteyiz. %100 Konforlu, rahat ve temiz yurdumuzun banyosu da konforlu ve temizdir.

Kablosuz İnternet: Öğrencilerimizin ister Ethernet kablosu ile ister kablosuz yani Wi-Fi teknolojisi ile internete kesintisiz, sınırsız ve hızlı bir şekilde bağlanabilir. Şüphesiz ki internet, öğrenci için vazgeçilmezdir. Sosyal yaşamda ve eğitim hayatında çok önemli roller üstlenmektedir. 21.yüzyılın bu büyük icadı sayesinde dünyadaki tüm kütüphanelere saniyeler içerisinde erişebiliyorsunuz. Biz de bu hizmetimizi öğrencilerimizden eksik etmiyoruz.

Fitness ve Spor: Spor ile ilgili öğrencilerimiz tam donanımlı Florya beşyol kız öğrenci yurdu Fitness salonundan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirler. Öğrencilerimizin sağlığını düşünüyoruz. Biliyoruz ki sağlıklı bir yaşamın yolu düzenli spordan geçer.

 

Web sitemizi ziyaret edin. http://www.aydinuniversitesikizogrenciyurdu.com/

 

Okunma : 663
Gündem haberleri
Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz
15 Eylül 2018 Okunma: 10516 Gündem
Ereğli yolunda feci kaza
14 Eylül 2018 Okunma: 7706 Asayiş
Ereğlili Özden Hoca Aday Adaylığını Açıkladı
16 Eylül 2018 Okunma: 5936 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın