Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

26 Ocak 2020 Pazar
Google uyardı: O uygulamayı sakın indirmeyin
Dünya devi Google, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Google Chrome 79 uygulamasının indirilmemesi konusunda uyarıda bulundu.
Kategori : Teknoloji
05 Ocak 2020 00:02
 

Dünya devi Google, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Google Chrome 79 uygulamasının indirilmemesi konusunda uyarıda bulundu.

Google, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Google Chrome 79 uygulamasındaki hata nedeniyle uygulamanın indirilmemesi gerektiğini açıkladı.

Google uyardı: Google Chrome 79 uygulamasını indirmeyin

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri olan Google'ın yaklaşık bir hafta önce piyasaya sürülen Google Chrome 79, özellikleriyle kullanıcıları memnun etmeyi başardı. Yenilikçi yapısı ve getirdiği yeni özelliklerle Android kullanıcılarını sevindiren uygulama yanında birtakım problemleri de getirdi.

Bu problemler nedeniyle Google; Google Chrome 79'un indirilmemesi gerektiği konusunda kullanıcıları uyardı. Gelişmiş güvenlik önlemleri ile kullanıcıları etkileyen Google Chrome 79, veri ihlali olaylarında kullanıcılarını uyarıyor ve bu sayede çevrim içi gizliliğe odaklanmış bir uygulama olarak biliniyor.

WebView altyapısı ile çalışan Google Chrome 79, bazı kullanıcıların telefonundaki verilerini sildi. Geliştiricilerin yanı sıra kullanıcıları da etkileyen hata, Webview kullanılan uygulamalarda yaşanıyor.

Uygulamaların depolama tarafında devreye giren WebSQL ve localStorage, Google Chrome 79'da devreye girmiyor. Bu nedenle uygulamayı kullanırken, telefondan silinen verilere bir daha ulaşılamıyor.

Uygulamada oluşan hata nedeniyle Google açıklama yaptı. Yapılan açıklamalarda çözüm konusuna henüz karar verilmediği ortaya çıktı.

Okunma : 934
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Oprukçu: O partiye geçerim! İstifa dilekçem de cebimde…
23 Ocak 2020 Okunma: 15653 Siyaset
Son dakika: Şiddetli depremden Ereğli de sallandı
24 Ocak 2020 Okunma: 13410 Gündem
Kız kardeşine 'cinsel istismar' sanığı ağabeye 30 yıl hapis cezası
22 Ocak 2020 Okunma: 6216 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın