Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

14 Ağustos 2020 Cuma
Google uyardı: O uygulamayı sakın indirmeyin
Dünya devi Google, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Google Chrome 79 uygulamasının indirilmemesi konusunda uyarıda bulundu.
Kategori : Teknoloji
05 Ocak 2020 00:02
 
Google uyardı: O uygulamayı sakın indirmeyin

Dünya devi Google, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Google Chrome 79 uygulamasının indirilmemesi konusunda uyarıda bulundu.

Google, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Google Chrome 79 uygulamasındaki hata nedeniyle uygulamanın indirilmemesi gerektiğini açıkladı.

Google uyardı: Google Chrome 79 uygulamasını indirmeyin

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri olan Google'ın yaklaşık bir hafta önce piyasaya sürülen Google Chrome 79, özellikleriyle kullanıcıları memnun etmeyi başardı. Yenilikçi yapısı ve getirdiği yeni özelliklerle Android kullanıcılarını sevindiren uygulama yanında birtakım problemleri de getirdi.

Bu problemler nedeniyle Google; Google Chrome 79'un indirilmemesi gerektiği konusunda kullanıcıları uyardı. Gelişmiş güvenlik önlemleri ile kullanıcıları etkileyen Google Chrome 79, veri ihlali olaylarında kullanıcılarını uyarıyor ve bu sayede çevrim içi gizliliğe odaklanmış bir uygulama olarak biliniyor.

WebView altyapısı ile çalışan Google Chrome 79, bazı kullanıcıların telefonundaki verilerini sildi. Geliştiricilerin yanı sıra kullanıcıları da etkileyen hata, Webview kullanılan uygulamalarda yaşanıyor.

Uygulamaların depolama tarafında devreye giren WebSQL ve localStorage, Google Chrome 79'da devreye girmiyor. Bu nedenle uygulamayı kullanırken, telefondan silinen verilere bir daha ulaşılamıyor.

Uygulamada oluşan hata nedeniyle Google açıklama yaptı. Yapılan açıklamalarda çözüm konusuna henüz karar verilmediği ortaya çıktı.

Okunma : 1912
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Son dakika! Ereğli’de koronavirüs vakaları korkunç rakamlara ulaştı
12 Ağustos 2020 Okunma: 16379 Gündem
Ereğli’de feci ölüm
12 Ağustos 2020 Okunma: 14104 Asayiş
Ereğli’de koronavirüs bir can daha aldı
10 Ağustos 2020 Okunma: 12009 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın