Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı
İş Zekası Çözümleri
Gelişen teknoloji ile birlikte şirketler iş sürecinin daha iyi yönetebilmek için teknolojinin nimetlerinden yararlanmaya tercih ediyor.
Kategori : Teknoloji
18 Haziran 2019 15:41
 
İş Zekası Çözümleri

Gelişen teknoloji ile birlikte şirketler iş sürecinin daha iyi yönetebilmek için teknolojinin nimetlerinden yararlanmaya tercih ediyor. Yenilenen ve değişen teknolojiye ayak uyduran firma ve işletme gelir gider takip niye çok daha kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra çalışanların daha verimli bir şekilde çalışmalarına sağlayacak iş zekası çözümleri için size kurumsal adresten bu konuda destek alabilirsiniz. İş zekası kapsamında verileri günlük haftalık, aylık ve yıllık olarak alabilirsiniz. Bu sayede iş verimliliğini ve süreç takibini çok da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İş Zekası Çözümleri Günlük Ve Yıllık Veri Sunuyor

Veri analizi yapmak istediğinizde iş zekası çözümleri hizmetini saunan firma seçimini yaparken siz de bu konuda profesyonel hizmetlerden yararlanmalısınız. Beklentiniz karşılayacak hizmet sunan ajans seçimi ile süreç takibi çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İş zekası kapsamında raporlama ve bilgilendirme hizmetinden yararlanarak sizde raporlar ve tablolar halinde döküm olarak takip süreci edebilirsiniz. Detaylı bilgi için siz de kurumsal adresten bu konuda destek alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için https://www.manage.com.tr/  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Okunma : 1020
Gündem haberleri
Ereğli’de hareketli gece: Ölü bulunmuştu
23 Temmuz 2019 Okunma: 11173 Asayiş
Son Dakika: Feci kazada 7 kişi öldü
21 Temmuz 2019 Okunma: 9105 Asayiş
Tezkeresini aldı, kazada hayatını kaybetti
20 Temmuz 2019 Okunma: 7852 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın