Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

15 Temmuz 2020 Çarşamba
Bakan Berat Albayrak ve ailesine yapılan ahlaksız saldırıyı kınıyoruz
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile eşine karşı yapılan ahlaksızca paylaşımları şiddetle kınıyoruz.
Kategori : Gündem
30 Haziran 2020 23:39
 
Bakan Berat Albayrak ve ailesine yapılan ahlaksız saldırıyı kınıyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile eşine karşı yapılan ahlaksızca paylaşımları şiddetle kınıyoruz.  

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, baba olduğu haberini sosyal medyadan duyurdu, ancak bazı kendini bilmezler Albayrak'ın eşi Esra Albayrak'ı hedef alan yorumlar yapınca tepkiler ard arda geldi,  Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, bu kişilerin hukuk önünde hesap vereceğini açıkladı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, twitter hesabından yaptığı paylaşımda ‘Rabbimize şükürler olsun, bu gece 4. evladımız Hamza Salih ailemize, dünyamıza sefalar getirdi. Sevgili eşim Esra’ya bize bu mutluluğu yeniden yaşattığı için sevgi ve minnetlerimi sunuyorum. Dualarınızı bekleriz” dedi.

 

Bu haberi sosyal medya üzerinden duyuran Bakan Albayrak’ın paylaşımına çirkin yorumlar geldi. Sosyal medyada hakaretlerde bulunan kişilerin hakkında tutuklanması için kampanya başlatıldı. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül de bu kişilerin hukuk önünde hesap vereceğini duyurdu.

Bakan Gül, “Körpecik yavruya, annesine, babasına çirkin iftiralarla saldırma düşkünlüğüne sapmış, ruhunu nefrete boğdurmuş; ağzı bozuk, fikri çürük, aynı havayı solumaktan hicap duyduğumuz güruhu kınamak bile zûl geliyor. İnsanlıktan nasipsiz bu şahıslar hesabını hukuka verecektir” ifadelerini kullandı.

ZÜBEYİR DURSUN TEPKİ GÖSTERDİ

Yapılan ahlaksız paylaşımlara ve saldırılara tepki gösteren Konya Ereğli AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun; “Namus ve haysiyet yoksunu, insan bile olamamış şahısların Sn. Bakanımız Berat Albayrak ve kıymetli ailesi hakkındaki paylaşımlarını kınıyor, vicdanlara havale ediyoruz” dedi.

BİR TEPKİ DE ETYEMEZ’DEN

Konuya kayıtsız kalmayan AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez de tepki gösterdi.

Etyemez; “Yeni doğum yapmış bir anneye, bir bebeğe, bir babaya kalleş ve çirkince saldırmak nasıl bir zihniyetin ürünüdür.

Sayın Bakanımız Berat Albayrak’ın ailesi hakkında ahlaksızca paylaşımda bulunan insanlıktan, şereften nasibini almamış, haysiyet yoksunları, ALÇAKSINIZ!!!

Bu zihniyeti ve sessiz kalanları lânetliyorum” ifadelerini kullandı.

Okunma : 4201
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğlili Komutanın Son Sözleri bakın ne oldu
15 Temmuz 2020 Okunma: 161519 Ulusal Haberler
Ömer Halisdemir nasıl şehit oldu?
15 Temmuz 2020 Okunma: 45601 Gündem
Ereğlili Hayrullah Torun denizde kayboldu
13 Temmuz 2020 Okunma: 20146 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın