Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

15 Temmuz 2020 Çarşamba
"Kocasinan'ın Yıldızları" ödüllendirildi
Kocasinan Belediyesi tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle bu yıl sosyal medya üzerinden düzenlenen 'Kocasinan'ın Yıldızları' yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.
Kategori : Türkiye Gündemi
01 Temmuz 2020 14:00
 
Kocasinan Belediyesi tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle bu yıl sosyal medya üzerinden düzenlenen 'Kocasinan'ın Yıldızları' yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, video konferans yöntemiyle ödül alan öğrencilerle sohbet eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediye olarak eğitime ve öğretime hassasiyetle destek verdiklerini belirtti.

Gelecek nesillere daha güçlü ve daha yaşanabilir bir Kocasinan bırakmak için yoğun çaba sarf ettiklerini anlatan Çolakbayrakdar, şunları kaydetti:

"Çocuklarımıza yönelik verdiğimiz eğitim, sanat ve sosyal aktivitelerle yarınlarımızı inşa ediyoruz. Bu çerçevede Kocasinan bölgesinde 3 yıldır 'Kocasinan’'n Yıldızları' ve 'Kocasinan’ın En’leri' adı altında yeteneklerin keşfedildiği çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarımıza çocuklarımız büyük bir teveccüh gösteriyor. Özellikle bu süreçte çocuklarımızın evlerinde kalarak zamanlarını verimli ve kaliteli değerlendirmeleri için bu çalışmalarımız önemli. Ayrıca çocuklarımızın gizli kalmış yeteneklerinin keşfedilmesi noktasında da değerlidir. Böyle yarışmalarla büyük ve güçlü Türkiye'yi inşa ediyoruz. Bu vesileyle dereceye giren geleceğimizin teminatı yavrularımızı tebrik ediyor, onları yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum."

Sosyal medya üzerinden yarışmaya katılan ve yapılan seçim sonrası dereceye giren öğrencilere paten ve çeşitli hediyeler verildi.


Ereğli Haber - Kaynak : AA

Okunma : 25
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğlili Komutanın Son Sözleri bakın ne oldu
15 Temmuz 2020 Okunma: 161470 Ulusal Haberler
Ömer Halisdemir nasıl şehit oldu?
15 Temmuz 2020 Okunma: 45527 Gündem
Ereğlili Hayrullah Torun denizde kayboldu
13 Temmuz 2020 Okunma: 20125 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın