Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

31 Mayıs 2020 Pazar
Konya Bölgesinin En Çok Tıklanan Sitesi Olduk
Bu başarı hepimizin, biz bunu birlikte başardık.
Kategori : Gündem
23 Mayıs 2020 17:55
 
Konya Bölgesinin En Çok Tıklanan Sitesi Olduk

Bu başarı hepimizin, biz bunu birlikte başardık.

www.ereglihaberleri.com haber sitesi kurulduğu ilk günden bu yana ilkeli ve hızlı habercilik anlayışı ile Ereğli’nin en çok tıklanan haber sitesi olmanın yanında Google Alexa verilerine göre Konya Bölgesinin en çok tercih edilen sitesi haline geldi.

Ereğli’nin, doğru, tarafsız ve hızlı habercilik anlayışı ile tüm kitlelere hitap eden haber sitesi www.ereglihaberleri.com, google, youtube ve facebook gibi sitelerin de yer aldığı hit sıralamasında Bin 47’ye kadar yükseldi.

Google Alexa verilerine göre Konya Bölgesinin Kon haber'den sonra ikinci sırasında bulunan www.ereglihaberleri.com, Ereğli’deki ve bölgedeki tüm rakiplerini geride bıraktı.

 

ARADAKİ FARK ÇOK BÜYÜK

Gecesini gündüzüne katarak ekonomiden siyasete, kültür sanattan spora, foto galerilerden köşe yazarlarına kadar her alanda ve her kesime hitap eden Ereğli Haberleri, Ereğli’deki en yakın rakibine devasa fark attı.

Google Alexa verilerine göre Türkiye’nin en çok tıklanan ve en çok tercih edilen tüm internet siteleri arasında Bin 47’inci sırasında yer alıyor.

En yakın rakibi Ert Ajans’a 82 bin 790 site fark attı. Yani Türkiye’nin en çok tercih edilen siteleri sıralamasında ERT Ajans 83 bin 837’inci sırada yer alırken EREĞLİ HABERLERİ BİN 47’İNCİ SIRADA YER ALIYOR.

GOOGLE DİĞER SİTELERİ TANIMIYOR

Google tarafından verilen uluslar arası sıralamada Ereğli’nin diğer siteleri ise yer almıyor.

AYDA 1,5 MİLYON İNSAN EREĞLİ HABERLERİNİ OKUYOR

Ereğli Haberlerinde her alanda günlük yaklaşık 200 haber girişi yapılıyor ve günlük 40 bin ayda ise yaklaşık 1 milyon 250 bin kişi Ereğli Haberlerini okuyor. Reklamlarınız ve duyurularınız her ay 1 milyon 250 bin kişi tarafından görülüyor.

 

BİZ BUNU BİRLİKTE BAŞARDIK

Ereğli Haberleri olarak tecrübeli kadromuz, habercilikte hızlılık ve doğruluk anlayışımız ile her akkanda yer verdiğimiz haberlerimizle ve bizlere güvenen, haber okumak için en çok www.ereglihaberleri.com u takip eden SİZ DEĞERLİ OKURLARIMIZLA BİRLİLKTE BAŞARDIK.

Ereğli Haberleri olarak her zaman en doğru, en hızlı ve en aktif habercilik anlayışımızla sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Okunma : 2105
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son Dakika: Ereğli’de korkunç kaza: İş adamı Mustafa Akbel hayatını kaybetti
28 Mayıs 2020 Okunma: 30109 Asayiş
Ereğli’de acıya yürek dayanmadı: Anne ile gelini yan yana defnedildi
27 Mayıs 2020 Okunma: 16645 Ulusal Haberler
Mustafa Akbel yaşamını yitirdi: Kaza yerinden ilk görüntüler
28 Mayıs 2020 Okunma: 15170 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın