Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

15 Temmuz 2020 Çarşamba
Seydişehir İlçe Emniyet Müdürüne "üstün başarı" ödülü
Seydişehir İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir'e, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak tarafından "Üstün Başarı Belgesi" verildi.
Kategori : Türkiye Gündemi
01 Temmuz 2020 12:30
 
Seydişehir İlçe Emniyet Müdürüne
Seydişehir İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir'e, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak tarafından "Üstün Başarı Belgesi" verildi.

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Seydişehir İlçe Emniyet Müdürüne güvenlik çalışmaları, asayiş ve verilen görevleri tam ve zamanında ifa etmelerinden dolayı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’a göstermiş olduğu nezaketten dolayı teşekkür eden Seydişehir İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, şunları kaydetti:

"Sayın Valimiz tarafından verilen Başarı ve Üstün Başarı Belgesi her ne kadar şahsıma verilse de bu başarı takım başarısıdır. Tüm personelim verilen görevi ve talimatları zamanında ve tam olarak yerine getirmiştir. Ben başarı belgemi tüm personelim ve şahsım adına aldım. Bunda sonraki süreçte de personelim ve ben ilçe halkımızın sükuneti ve huzuru için daha çok çalışacağız."

Özdemir, Seydişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan çalışma arkadaşlarına ve personeline başarılarının devamını diledi.


Ereğli Haber - Kaynak : AA

Okunma : 30
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğlili Komutanın Son Sözleri bakın ne oldu
15 Temmuz 2020 Okunma: 161314 Ulusal Haberler
Ömer Halisdemir nasıl şehit oldu?
15 Temmuz 2020 Okunma: 45305 Gündem
Ereğlili Hayrullah Torun denizde kayboldu
13 Temmuz 2020 Okunma: 20041 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın