Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

14 Ağustos 2020 Cuma
Vali Akın, jandarma ve polis uygulama noktalarını ziyaret etti
Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir- Kırıkkale ve Kırşehir-Kayseri kara yolunda uygulama noktasında görevli ekiplerin Kurban Bayramını kutladı.
Kategori : Türkiye Gündemi
02 Ağustos 2020 16:30
 
Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir- Kırıkkale ve Kırşehir-Kayseri kara yolunda uygulama noktasında görevli ekiplerin Kurban Bayramını kutladı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Akın, jandarma ve polis ekiplerinin görev aldığı uygulama noktalarını ziyaret etti.

Ekiplerin bayramını kutlayan Akın, uygulamada durdurulan araçlardaki vatandaşların da bayramını tebrik etti, çikolata ikram edip, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Vatandaşların bayram boyunca hiçbir sorunla karşılaşmaması, güvenli bir ortamda yolculuk yapmaları için gerekli tedbirlerin alındığını aktaran Vali Akın, sürücülerden hız limitine uymalarını, emniyet kemeri takmalarını, araç kullanırken cep telefonu kullanmamalarını ve trafik kurallarına uymalarını istedi.

Akın, "Yollarda yoğunluk yaşandığı bayram günlerinde, hem trafik açısından hem de salgın hastalığa karşı tedbirli olmalıyız. Bayramı evlerinden, ailelerinden uzakta görev başında geçiren tüm emniyet ve jandarma teşkilatı mensubu arkadaşlarımızın da bayramını kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Vali Akın'a, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran ile İl Emniyet Müdürü Murat Türesin de eşlik etti.


Ereğli Haber - Kaynak : AA

Okunma : 34
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son dakika! Ereğli’de koronavirüs vakaları korkunç rakamlara ulaştı
12 Ağustos 2020 Okunma: 16184 Gündem
Ereğli’de feci ölüm
12 Ağustos 2020 Okunma: 13920 Asayiş
Ereğli’de koronavirüs bir can daha aldı
10 Ağustos 2020 Okunma: 11940 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın