Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

05 Nisan 2020 Pazar
Ereğli Belediyesi denetimlerine devam ediyor
ÜLKE GENELİNDE TEYAKKUZDA BULUNDUĞUMUZ ŞU GÜNLERDE EREĞLİ BELEDİYESİ EKİPLERİ DE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞARAK DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.
Kategori : Gündem
26 Mart 2020 16:51
 
Ereğli Belediyesi denetimlerine devam ediyor

ÜLKE GENELİNDE TEYAKKUZDA BULUNDUĞUMUZ ŞU GÜNLERDE EREĞLİ BELEDİYESİ EKİPLERİ DE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞARAK DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, emniyet mensupları ile beraber perşembe pazarında pazar esnafları ve alış veriş yapan vatandaşların 65 yaş altında olmaları, alış veriş yaparken meyve, sebzeleri seçmemeleri, esnafların eldiven kullanması ve maske takmaları gibi dikkat edilmesi gereken hususlarda denetimler gerçekleştirdi

HEM KENDİMİZ HEM DE ÇEVREMİZ İÇİN EVDE KALMAYA ÖZEN GÖSTERELİM

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, emniyet mensupları ile beraber perşembe pazarında pazar esnafları ve alış veriş yapan vatandaşların 65 yaş altında olmaları, alış veriş yaparken meyve, sebzeleri seçmemeleri, esnafların eldiven kullanması ve maske takmaları gibi dikkat edilmesi gereken hususlarda denetimler gerçekleştirdi.

Virüsle mücadelede toplumun her kesiminin bilinçli ve dikkatli olmasının önemine vurgu yapan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: "içerisinde bulunduğumuz zor günlerde uzmanlarımızın belirlediği kurallar bizlerin sağlığını maksimum düzeyde korumak için lütfen kurallara uyalım. 65 yaş ve üzeri hiç kimse evden çıkmazsa diğer vatandaşlarımız da zorunlu olmadıkça evde kalmaya özen gösterirse bu tüm dünyayı saran virüs salgınını ülke olarak kayıpsız atlatma imkanımız olur” dedi.

Oprukçu; “Bunu sağlayabilmek adına ekiplerimiz var gücüyle çabalıyor, özellikle sağlık çalışanlarımız büyük bir özveri gösteriyorlar, onlara da teşekkür ediyorum. Bu vesileyse hayatını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, daha fazla kayıp yaşamamamız ve sebep olmamamız adına hemşerilerimizden, Türk Milleti’nin her ferdinden kurallara uymalarını rica ediyorum" dedi.

EKİPLER ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR TOPLUYOR

Ereğli Belediyesi Korana virüsün (COVİD-19) ülkemizde etkisinin görüldüğü günden bu yana yürüttüğü çalışmalarla virüsün halkın sağlığını tehdit etmesinin önüne geçmek için uğraş veriyor. Titizlikle yürütülen ilaçlama, temizlik ve denetim çalışmaları ile tehlikeyi en aza indirmeye çalışan ekipler vatandaşlardan da takdir topluyor.

Okunma : 2047
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’yi Canlı İzleyin
04 Nisan 2020 Okunma: 40004 Gündem
Son Dakika: Ereğli’de iki kişide korona vakası
02 Nisan 2020 Okunma: 26669 Gündem
Son dakika: Ereğli sallandı
03 Nisan 2020 Okunma: 23078 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın