Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Nisan 2019 Pazar
Evde Yaşlı Bakımı
İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekte olan tesisi evde yaşlı bakımı hizmeti ile özellikle sevdiklerinizin daha iyi şekilde bakılmasını sağlamaktadır.
Kategori : Gündem
13 Eylül 2018 20:33
 
Evde Yaşlı Bakımı

İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekte olan tesisi evde yaşlı bakımı hizmeti ile özellikle sevdiklerinizin daha iyi şekilde bakılmasını sağlamaktadır. Özveri ile çalışmakta olan deneyimli personel tarafından yapılacak olan çalışmalar yaşlıların durumuna göre en iyi koşullarda bakılmasını sağlamaktadır. Ev konforunda rahat bir şekilde bakımının sağlanmasını istediğiniz yakınlarınız için tesis ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda verilen hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yeterli kapasiteyle çalışmalarını sürdürmekte olan tesis bu alanda yapmış olduğunuz talepleri profesyonel şekilde karşılamaktadır.

Özellikle bakıma ihtiyacı olan yaşlılar için evde yaşlı bakımı gün içerisinde herhangi bir problem yaşanmadan bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Evde bakımının yapılmasını istediğiniz yakınlarınız için tesis ile yapacağınız görüşmeler sayesinde ayrıntılı şekilde bilgi olarak sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Deneyimli personel tarafından özveri ile gerçekleştirilen bakım sevdiklerinizin daha huzurlu ve rahat bir yaşam sürmesini sağlayacaktır.

Evde Yaşlı Bakımı Fiyatları

Birlikte yaşadığınız ya da bakıma muhtaç olan yaşlılar için evde yaşlı bakımı hizmeti verilmektedir. Kocaman bir ailenin parçası olmak ve sevdiklerinin bakımını tamamen güvenilir bir şekilde yaptırmak isteyenler için tesis en iyi hizmet garantisi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşlıların durumuna göre belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almanız sağlanmaktadır. Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler www.abbakimevi.com adresi üzerinden yapacakları görüşmeler sayesinde talep ederek evde yaşlılar için bakım hizmeti alabilirler.

 

 

 

 

 

Okunma : 1680
Gündem haberleri
Ereğli’de tüm okullarda ziller susturuldu
17 Nisan 2019 Okunma: 9015 Eğitim
Oprukçu Ekibini Kurmaya Başladı
18 Nisan 2019 Okunma: 8404 Gündem
Koltuklarını devredecekler
20 Nisan 2019 Okunma: 8118 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın