Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Haziran 2018 Perşembe
İYİ Partinin milletvekili aday listesi
İYİ Partinin milletvekili aday listesi.
Kategori : Ulusal Haberler
22 Mayıs 2018 02:09
 
İYİ Partinin milletvekili aday listesi

İYİ Partinin milletvekili aday listesi.

İYİ PARTİNİN İL İL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

İYİ Partinin 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ye verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.

Listeye göre, milletvekili adayı gösterilen isimler ve aday gösterildikleri iller şöyle:

ADANA
1- İSMAİL KONCUK 
 
2- MEHMET METANET ÇULHAOĞLU
 
3- ALİ AYDIN  
 
4- NİHAL AĞCA 
 
5- RECAİ MERCİMEK
 
6- SİNEM ULUDAMAR
 
7- MEHMET SERTAÇ DURAK
 
8- VEDAT SABANCI
 
9- EREN ÖZER
 
10- HAMZA GÜLTEKİN
 
11- ŞULE TÜDEŞ
 
12- ERCAN ATALAY
 
13- ALİ KABAKLI
 
14- SİBEL ÇAKMAK
 
15- İLKER KILINÇ
 
 
ADIYAMAN
 
1- MAHMUT BOZKURT
 
2- ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY
 
3- ZÜLFİKAR IŞIK
 
4- FATİME ZEHRA AKBAŞ
 
5- MAHMUT CİHAN GÜVENÇ
 
 
AFYONKARAHİSAR
 
1- GÜLTEKİN UYSAL
 
2- ABDÜLKADİR AKCAN
 
3- OKŞAN ULUSOY EFE
 
4- SELAHATTİN MÜHSÜRLER
 
5- ALPER YAĞCI 
 
6- ÖMER ERYEŞİL 
 
 
AĞRI
 
1- BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU
 
2- ADEM KILIÇ
 
3- MUSTAFA YAŞAR 
 
 
AMASYA
 
1- AHMET FATİH COŞAR
 
2- GÖKHAN LAFÇI
 
3- MEDET EROĞLU
 
 
ANKARA BİRİNCİ BÖLGE
 
1- KORAY AYDIN
 
2- HALİL İBRAHİM ORAL
 
3- MESUT ÖZARSLAN 
 
4- AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU
 
5- MİNE BAŞ
 
6- YETKİN ÖZTÜRK
 
7- KADRİYE ÜNLER
 
8- FEHMİ KANDEMİR
 
9- BARIŞ DOĞAN
 
10- ÇAĞLAR AY
 
11- İHSAN KOÇAK
 
12- KENAN TÜRÜDÜ
 
13- HATİCE KÜÇÜK
 
 
ANKARA İKİNCİ BÖLGE
 
1- ŞENOL BAL 
 
2- ERSÖNMEZ YARBAY 
 
3- GÖKHAN BEKER
 
4- FARUK KÖYLÜOĞLU
 
5- HASAN SEYMEN
 
6- HEDİYE AKDERE
 
7- TUNCAY TEKAY 
 
8- HÜSEYİN ÖZLÜK
 
9- BAHA CANKUT SARITAŞ
 
10- ÇİĞDEM BİNGÖL
 
11- BARIŞ ÇALIŞKAN
 
 
ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE
 
1- DURMUŞ YILMAZ
 
2- AYHAN ALTINTAŞ
 
3- REŞAT ERDOĞAN
 
4- TAMER KAYAALP
 
5- AYŞE SUCU
 
6- ÖMER KARAKAŞ
 
7- HÜSEYİN ŞİMŞEK 
 
8- UMUTCAN GÜNERKAYA
 
9- AHMET CAN BUĞDAY
 
10- BÜLENT GÜRSOY
 
11- ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU
 
12- BERİL GÜMÜŞ
 
 
 
ANTALYA
 
1- FERİDUN BAHŞİ
 
2- HASAN SUBAŞI
 
3- TUBA VAROL ÇOKAL
 
4- FULYA YASEMİN
 
5- KADRİ LEVENT DİM
 
6- MUSA ERTUĞAN
 
7- BÜNYAMİN SEÇME
 
8- NEŞE TOKER
 
9- MERYEM AYDOĞAN
 
10- CAFER ÜNAL
 
11- CAHİT KOCABEYOĞLU
 
12- BİROL ÜSTEM
 
13- ÖNAL ÇAVUŞOĞLU
 
14- ALPER TUNÇER
 
15- YAKUP CEM ÇINAR
 
16- LEYLİ KEMAL
 
 
ARTVİN
 
1- FİLİZ AKYÜZ
 
2- KAMİL AKSU
 
 
AYDIN
 
1- ADNAN SEZGİN
 
2- BERNA SUKAS
 
3- HALİL İBRAHİM AKTEMUR
 
4- ŞULE TUNTAŞ
 
5- FEVZİ KÖSE
 
6- SÜLEYMAN DEMİRCİ
 
7- MUSTAFA ORHUN ÇETİN
 
8- SEMRA YÜCEL
 
 
BALIKESİR
 
1- İSMAİL OK
 
2- KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
 
3- NEZAHAT SALON  
 
4- YAŞAR GENÇ 
 
5- BEGÜM KÜÇÜKOĞLU 
 
6- KERİMAN KÜLTÜR
 
7- ÖZLEM URAL
 
8- EROL AYDEMİR
 
9- ONUR ŞENEL
 
 
BİLECİK
 
1- MESUT TEKİN
 
2- BATUHAN ATALAY
 
 
BİNGÖL
 
1- MEHMET SAİT YAZICI 
 
2- ABDURRAHİM ARİÇ
 
3- SELAHETTİN EKİNCİ
 
 
BİTLİS
 
1- ZİYA YOLDAŞ
 
2- HİKMET TUNALI
 
3- YUSUF DENİZ
 
 
BOLU
 
1- MEHMET AYDIN
 
2- İRFAN BAYAR 
 
3- NİMET İNCE
 
 
BURDUR
 
1- OSMAN KURT
 
2- HÜSEYİN ERDEM
 
3- HATİCE FUNDA BÜLBÜL
 
 
BURSA BİRİNCİ BÖLGE
 
1- İSMAİL TATLIOĞLU 
 
2- SAMİ BİLGE 
 
3- YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
 
4- YÜKSEL YILMAZ 
 
5- ABDULLAH ALAGÖZ 
 
6- SERMİN ÖZENSOY
 
7- ÜSTÜN TUNALIGİL
 
8- ÖZGÜR ŞİMŞEK
 
9- AYHAN TAYFUR
 
10- MERVE ASA
 
 
BURSA İKİNCİ BÖLGE
 
1- AHMET KAMİL EROZAN
 
2- HASAN TOKTAŞ 
 
3- ADNAN İSLAMOĞULLARI
 
4- SERPİL ARSLANTÜRK
 
5- ALİ EKBER CAN
 
6- BETÜL BAYRAKTAR ORHAN
 
7- İSMAİL ŞENOL
 
8- YAVUZ BÜLBÜL 
 
9- FAZLI SEYİS 
 
10- ÖZGEHAN KOÇER
 
 
ÇANAKKALE
 
1- RIDVAN UZ
 
2- İSMET BALKAN
 
3- İKBAL AYTAÇ
 
4- MEHMET TAMER ERGÜN
 
 
ÇANKIRI
 
1- AYDIN AYANOĞLU
 
2- GAMZE ATALAY
 
 
ÇORUM
 
1- FATİH MEHMET ARSLAN
 
2- ABDULLAH KARAMAN
 
3- SEFER YILMAZ
 
4- SİNEM SARI
 
 
DENİZLİ
 
1- YASİN ÖZTÜRK
 
2- ŞULE TÜRKARSLAN
 
3- NAFİZ ÖZ 
 
4- TEMEL BAŞBUĞ
 
5- MEHMET ALİ UZAKGİDER
 
6- ZEYNEP SÖZERİ
 
7- MURAT GÜNGÖR
 
8- HÜSEYİN KÖSEOĞLU
 
 
DİYARBAKIR
 
1- MEHMET SALİM ENSARİOĞLU
 
2- AHMET YİĞİT
 
3- HANDAN KAÇMAZ
 
4- CEVDET DEMİR
 
5- NAZIM KAYA
 
6- FERHAT ALTINDAĞ
 
7- DOĞAN YONTÜRK 
 
8- ENGİN KONAKÇI
 
9- NİHAT ARİF TEKİN
 
10- SELMA TANİN
 
11- ABDÜLBAKİ ÇAKMAK
 
12- ABDÜLKADİR ÇELEBİ
 
 
EDİRNE
 
1- MEHMET AKALIN
 
2- ORHAN ÇAKIRLAR
 
3- DİLEK KIRMIZI
 
4- İSMET ERSÖZ 
 
 
ELAZIĞ
 
1- YAVUZ TEMİZER
 
2- ABDÜLKERİM EFLATUN 
 
3- ALİ YÜCEL UYGUR
 
4- MUSTAFA KEMAL ATİKELER
 
5- ENİS GİRAY
 
 
ERZİNCAN
 
1- AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN
 
2- CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK
 
 
ERZURUM
 
1- MUHAMMET NACİ CİNİSLİ
 
2- ZEKAİ KAYA
 
3- FATMA CANAN UÇAR
 
4- YILMAZ CEYRAN
 
5- ALPASLAN KÜNİ
 
6- DENİZ SİNİCİ
 
 
ESKİŞEHİR
 
1- ARSLAN KABUKÇUOĞLU
 
2- ÖMER İBRAHİM
 
3- EREN EKMEN
 
4- EBRU SERVİ
 
5- EMRE DEMİR
 
6- ARİF GEÇKALAN
 
7- GÖKÇE YATMAZ
 
 
GAZİANTEP
 
1- İMAM HÜSEYİN FİLİZ
 
2- MEHMET CAN TUĞSUZ
 
3- CELAL YILDIRIM
 
4- MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU
 
5- İSMET KILIÇ
 
6- İBRAHİM KESKİN
 
7- LİNA OCAK
 
8- OĞUZ HOCAOĞLU
 
9- SANEM KASAPSEÇKİN 
 
10- İZETTİN ŞAHİN 
 
11- İLKER BAY
 
12- CEREN SOYLU
 
13- ÜNVER BÜLENT
 
14- MEHMET ÇELİK
 
 
GİRESUN
 
1- ORHAN ERZURUM
 
2- ÜNZİLE YÜKSEL 
 
3- AHSEN TÜRK
 
4- OSMAN ÇALIŞKAN
 
 
GÜMÜŞHANE
 
1- ALİ ATEŞ
 
2- NECDET İLHAN
 
 
HAKKARİ
 
1- DİLEK TANRIKULU
 
2- YILDIRIM ÖRNEK
 
3- AYŞE TEZEL
 
 
HATAY
 
1- BİLAL KARACA
 
2- MEHMET BİÇER 
 
3- MEHMET KORMAN 
 
4- MEHMET ALİ YILDIRIM 
 
5- HATİCE GÜZEL
 
6- ZEKİ TOPRAK
 
7- İLKER ÇALIŞKAN 
 
8- KEVSER EKER
 
9- ERTUĞRUL GAZİ DENER
 
10- ŞAHİZAR SEBER
 
11- ALİ KEMAL KÖMÜR
 
 
ISPARTA
 
1- AYLİN CESUR
 
2- MUSTAFA ŞİMŞEK 
 
3- SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA
 
4- ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT
 
 
MERSİN
 
1- BEHİÇ ÇELİK
 
2- ZEKİ HAKAN SIDALI
 
3- ÖZER ÖZEL 
 
4- ÜLKÜ SİNCAR
 
5- VOLKAN ALKAN
 
6- HASAN DOYDU
 
7- OSMAN YILMAZ
 
8- ÜLKÜ CENGİZ
 
9- SÜLEYMAN ÇETİN 
 
10- HÜSNİYE EKİNGEN 
 
11- AYDIN RIFAT KOCABAŞ
 
12- MUSTAFA KUNT
 
13- ASPORÇA MELİS KESER
 
 
İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE
 
1- HAYRETTİN NUHOĞLU
 
2- AHMET ÇELİK
 
3- YAVUZ AĞIRALİOĞLU
 
4- MERAL ALEMDAR
 
5- YÜCEL COŞKUN
 
6- ONUR AYDIN
 
7- MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
 
8- EMİNE KÜÇÜKALİ
 
9- ADİL ERKOÇ
 
10- ARİF TEVETOĞLU
 
11- DURSUN ÇOLAK
 
12- SULTAN NESLİHAN SEVEN
 
13- OĞUZ SARUL
 
14- MİTHAT BORA BULUT
 
15- NAZLI ASPAY CEBECİ
 
16- OKTAY ERÇAKAR
 
17- ŞENTÜRK DEMİRAL
 
18- FUAT ONBAŞILI
 
19- KUBİLAY PEYİK
 
20- HİLAL TUNCER
 
21- UFUK ÜNAL
 
22- SAYGIN ÖZYILDIRIM
 
23- MEHMET ALİ ÖZDEMİR
 
24- SEVGİ ŞAHİN
 
25- BARIŞ TAVLAŞOĞLU
 
26- TUBA ALAYLI
 
27- AYSEL KIRALİ
 
28- YELDA GARGUN
 
29- MURAT AĞIREL
 
30- ONUR HANLIOĞLU
 
31- ÖNDER FARUK PARMAK
 
32- BÜLENT ASLAN
 
33- YÜKSEL KARAÇAM
 
34- YÜKSEL BAT 
 
35- CANER YILMAZ
 
 
İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE
 
1- ÜMİT ÖZDAĞ
 
2- FATİH MEHMET ŞEKER
 
3- ÖZCAN PEHLİVANOĞLU
 
4- İLAY AKSOY
 
5- COŞKUN YILDIRIM
 
6- MEHMET ASLAN
 
7- BİNNUR KARADAĞLI 
 
8- ALİ DİNÇER ÇOLAK
 
9- VEDAT YENERER
 
10- ABDULLAH İLKER SUNGUR
 
11- NURİ YILMAZ
 
12- CEMİLE ALBAŞ
 
13- RÜSTEM FIRAT
 
14- AYCAN GÜLEÇLİLER 
 
15- SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU
 
16- GÖKHAN KARGI
 
17- ALİ AKER 
 
18- ERTAN VAROL
 
19- MUAMMER DEMİRCİ
 
20- HÜSEYİN ÖNDEŞ
 
21- YAŞAR KIZILKUM
 
22- BURÇİN GÖKÇE
 
23- ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ
 
24- FİSUN MEHLİKA TOCA
 
25- MUSTAFA AKAY
 
26- AYDIN EGEMEN
 
27- MUSTAFA YAZICI
 
28- UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR
 
 
İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE
 
1- AHAT ANDİCAN
 
2- ÜMİT BEYAZ
 
3- HAYATİ ARKAZ
 
4- MELTEM ÜNAL ERZEN
 
5- KEMAL NİZİPLİOĞLU
 
6- HÜSEYİN ÜLGER
 
7- ÖZDEMİR POLAT
 
8- ELMAS GRAĞOS
 
9- AYHAN BÖLÜKBAŞI
 
10- İSKENDER DURİÇ
 
11- MERRİN HASİPOĞLU
 
12- CELAL KARAPINAR
 
13- SUAT SARI
 
14- ZEKİ BULGAN
 
15- OSMAN ERUSTA
 
16- EVRİM TOK
 
17- MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ
 
18- MUSTAFA BİLGİLİ
 
19- MEHMET PÜTÜN
 
20- RUHİYE AYLA DEMİR
 
21- MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ
 
22- ZİHNİYE GÜRKAN
 
23- ALİ HAYDAR GÜVEN
 
24- MELİHA APAYDIN
 
25- SİBEL KAYA
 
26- TAYFUN SİLİVRİ
 
27- MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ 
 
28- NAZMİYE İZGİN
 
29- KÜRŞAT ÖZER
 
30- YUSUF YAVUZCAN
 
31- MURAT KUDRET 
 
32- ARDIL AKIL 
 
33- SEZER ÖZSOY
 
34- HAKAN AKSU
 
35- PENBE BOLAT 
 
 
İZMİR BİRİNCİ BÖLGE
 
1- DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
 
2- YILDIRIM ULUPINAR
 
3- MEHMET TEZKAN
 
4- ÇİĞDEM ÖZER 
 
5- OSMAN ERTÜRK ÖZEL
 
6- OSMAN VAROL
 
7- BÜLENT KIRILMAZ
 
8- SERAP ÖZÖKTEM
 
9- ÜLKÜ DOĞAN
 
10- HÜSEYİN HAKAN IŞIK
 
11- BURCU BOSTANCIOĞLU
 
12- İBRAHİM DÖNERTAŞ
 
13- KADİR GÜREL
 
14- GİZEM ALBAŞ
 
 
İZMİR İKİNCİ BÖLGE
 
1- AYTUN ÇIRAY
 
2- MUSTAFA KERPİŞCİ
 
3- ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU 
 
4- HÜSMEN KIRKPINAR 
 
5- BEHİCE YILDIZ ÜNSAL
 
6- METİN DÖKMECİLER
 
7- ANIL SELEK
 
8- NADİR GERGİN
 
9- İLKER GÜL
 
10- SALİH ATAKAN DURAN
 
11- HAYRI KÖSEOĞLU
 
12- ÜLKÜ DOĞAN
 
13- MURAT CEM ÖZDEMİR
 
14- PELİN YETKİN YAZICI
 
 
KARS
 
1- YÜKSEL AKBABA
 
2- AHMET AKÜZÜM
 
3- HİKMET ŞİMŞEK
 
 
KASTAMONU
 
1- İLHAN ENGİN
 
2- SEYFİ SARIOĞLU 
 
3- MEHMET MURAT AŞÇI
 
 
KAYSERİ
 
1- DURSUN ATAŞ
 
2- FATİH ERYILMAZ
 
3- HÜSEYİN TEKİN
 
4- BERRİN EYİDEMİR 
 
5- METİN SOYLU
 
6- SERAP DURMUŞ
 
7- MESUT UÇAN
 
8- HASAN AYDIN
 
9- KAMİL KARAMETE
 
10- BETÜL TOSUN
 
 
KIRKLARELİ
 
1- KÜRSAD YAMANER
 
2- SİBEL PİŞKİN
 
3- MUSTAFA KÖSEOĞLU
 
 
KIRŞEHİR
 
1- MUSTAFA HAKAN ÜNSER
 
2- ASAF KAYAOĞLU
 
 
KOCAELİ
 
1- LÜTFÜ TÜRKKAN
 
2- ALİ TÜRKŞEN
 
3- HARUN DEMİRKAYA
 
4- RUHİTTİN SÖNMEZ
 
5- DİJLE AKIN
 
6- ADİL GÜLEZ
 
7- AHMET YEŞİL
 
8- FUAT BERNA
 
9- İBRAHİM ÖMER TOYRAN
 
10- RENAN KIRAN
 
11- AYŞEGÜL BABACAN
 
12- ALPER BİRCANOĞLU
 
13- AYLA İLGÜN
 
 
KONYA
 
1- FAHRETTİN YOKUŞ
 
2- ORHAN TULUKÇU
 
3- SEVİL SARGIN
 
4- MEHMET İLKER YİĞİT
 
5- ŞAKİR BERBER
 
6- SÜLEYMAN ŞENOL
 
7- GÖKHAN TOZOĞLU
 
8- OSMAN FEDAİ
 
9- MUSTAFA RIDVAN PEKER
 
10- NAZMİ SIRIT
 
11- RANA ERARSLAN
 
12- MEHMET ALİ ÖNAL
 
13- NAZAN KAYA
 
14- HULUSİ KOÇAK
 
15- FARUK ÇÖKLÜ
 
 
KÜTAHYA
 
1- NİHAT KULA
 
2- İBRAHİM EMRE KARAA
 
3- HÜSEYİN ÇAKIR
 
4- MEHMET EMİN BAŞ
 
5- AYNUR SEZER
 
 
MALATYA
 
1- ALİ BİLİCİ
 
2- HACI MEHMET TURFANDA
 
3- ŞULE GÜRSOY
 
4- SAHRA KARAHAN ERGUVAN
 
5- MUHAMMET AFŞİN ARIKAN
 
6- ÖZGÜR BOZKURT
 
 
MANİSA
 
1- TAMER AKKAL
 
2- GÖKHAN KARAÇOBAN
 
3- HASAN ERYILMAZ
 
4- ASLI ÖZ
 
5- ŞAHAP YARALI
 
6- KADİR CENK ÖZATICI
 
7- SERKAN SERDAR ADIGÜZEL
 
8- ÖMER GERİTER
 
9- SELCEN ŞEKERCİOĞLU
 
10- AHMET KAĞAN AVCI
 
 
KAHRAMANMARAŞ
 
1- FARUK ATLI
 
2- MUSTAFA BASTIRMACI
 
3- BÜLENT MEŞE
 
4- AYŞE KIRAÇ
 
5- SADİ GÜNEN
 
6- MÜJGAN ÖZDARENDELİ
 
7- AHMET ÇABUKEL
 
8- İRFAN MERT YIKAN
 
 
MARDİN
 
1- HAKAN ERDEM 
 
2- ATLAFUN AYDOĞDU
 
3- AZİZ RODAN SAROHAN
 
4- TUNA IŞIKHAN
 
5- BURHAN İLHAN
 
6- UĞURHAN ARAS
 
 
MUĞLA
 
1- METİN ERGÜN
 
2- ERTAN KÜÇÜKAY
 
3- KORAY HAYVACI
 
4- PEYAMİ CİNAZ
 
5- NESRİN AŞTI 
 
6- CAHİT KARAÖZ
 
7- İZEL KUŞKUN
 
 
MUŞ
 
1- ERKAN KEMALOĞLU
 
2- ZİHNİ SAYAN
 
3- BAHRİYE KILIÇ
 
4- ERKAN ÇELİKOĞLU
 
 
NEVŞEHİR
 
1- MUSA ERTAŞ
 
2- FATİH MEHMET ŞAHİN
 
3- HÜSEYİN SEVİNDİK
 
 
NİĞDE
 
1- VEDAT BAYRAM
 
2- NAİM OSMAN EREM
 
3- DÖNDÜ GÖKMEN
 
 
ORDU
 
1- YENER YILDIRIM
 
2- GÜNAY KARAAĞAÇ
 
3- FERHAT ÇAKIROĞLU 
 
4- MUKADDER KORKMAZ
 
5- ŞAHİN YILMAZ
 
6- BARIŞ CANDAN
 
 
RİZE
 
1- HIZIR KESKİN
 
2- KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU 
 
3- AYŞEGÜL ÖZYANIK
 
 
SAKARYA
 
1- ÜMİT DİKBAYIR
 
2- AYDOĞAN ARSLAN
 
3- MEHMET KIR 
 
4- NURGÜL ÇAKAR
 
5- İLKER ÖZBUDAK
 
6- ZEYNEP ULUSİNAN
 
7- ASENA ASLAN BURAK
 
 
SAMSUN
 
1- BEDRİ YAŞAR
 
2- İBRAHİM ÖZYER
 
3- HÜSEYİN ACAR 
 
4- BİRSEN ÖZTÜRK
 
5- AKIN ÜNER
 
6- ÖNDER FATİH ŞENOL
 
7- HAKAN KİPER
 
8- AYŞE AYAN
 
9- FURKAN ÖZDEMİR
 
 
SİİRT
 
1- EMİN TEZ
 
 
SİNOP
 
1- CEYHAN DEMİR
 
2- SEZGİN ŞİMŞEK
 
 
SİVAS
 
1- ÜNAL POLAT
 
2- ÜNAL YILMAZ
 
3- ÇAĞLAYAN DİKMEN
 
4- BETÜL KILIÇKAYA
 
5- HÜSEYİN GÜLHAN
 
 
TEKİRDAĞ
 
1- ENEZ KAPLAN
 
2- MUHTAR MAHRANLI
 
3- HAZIM TAMER DODURKA
 
4- BELMA KUVANCI
 
5- OĞUZHAN AYDIN
 
6- TUNCAY KIRMIZIGÜL
 
7- NURCAN BALCI
 
 
TOKAT
 
1- HÜSEYİN ERKAN İKİKAT
 
2- FATİH DEMİRKOL
 
3- İRFAN ALPAT
 
4- ŞULE ORUÇ
 
5- ALİ TURAN TOKGÖZ
 
 
TRABZON
 
1- HÜSEYİN ÖRS
 
2- HÜSEYİN KOLOĞLU
 
3- TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN
 
4- TUNA TAŞKIN
 
5- MURAT KELEŞ 
 
6- NEŞE AY
 
 
TUNCELİ
 
1- DÜZGÜN DEMİR
 
2- ALMILA MARAŞ
 
 
ŞANLIURFA
 
1- ZUHAL ÇİFTKAYA
 
2- HASAN OĞUL 
 
3- MEHMET ÇADIRCI 
 
4- İMAM BADILLI
 
5- MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI
 
6- ABDULLAH TÜYSÜZ
 
7- MEHMET GANİM BAŞAR
 
8- VEYSEL DEMİR
 
9- MEMDUH DOĞRU
 
10- OSMAN ESAD BUCAK
 
11- MURAT KAÇAK
 
12- İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ
 
13- FUAT AKSOY
 
14- ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR
 
 
UŞAK 
 
1- NEŞE YILMAZ
 
2- ALİ KURT 
 
3- ÖZDEMİR KOÇYİĞİT
 
 
VAN
 
1- SELİM ÖZGÖKÇE
 
2- FUAT GÖÇER
 
3- TÜLAY ÇİVİ
 
4- BAYRAM TARIK ÖZELER
 
5- TANER BABACANOĞLU
 
6- M. SALİH ALBAYRAK
 
7- FUAT BAKAN
 
8- ALPASLAN DENİZ
 
 
YOZGAT
 
1- SEYİT YÜCEL
 
2- DERVİŞ VURAL
 
3- GÖKHAN GENÇASLAN
 
4- AKIN UYAR
 
 
ZONGULDAK
 
1- AYDIN TÜMEN
 
2- MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU
 
3- FEHİME ÇAKIR
 
4- HAVA ÇİÇEK
 
5- MUSTAFA ADİL ÖZKAN
 
 
AKSARAY
 
1- AYHAN EREL
 
2- NURİ KOÇAŞ
 
3- RAHİM AYDIN
 
4- FATMA PINAR İZGÜ
 
 
BAYBURT
 
1- SÜLEYMAN BURÇ
 
 
KARAMAN
 
1- İSMET İLMİ HATİPOĞLU 
 
2- ATİLLA ZORLU
 
3- MERVE UÇAR
 
 
KIRIKKALE
 
1- BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK 
 
2- MUSTAFA AKYÜREK
 
3- ŞEVKET ÖZSOY
 
 
BATMAN
 
1- KISMET ÇELİK
 
2- HASAN ÖLÜK
 
3- TANSU GÖRKEM 
 
4- BEYHAN ÖZGENER
 
 
ŞIRNAK
 
1- HASAN TATAR
 
2- ABDULLAH GÜLÇE
 
3- HACI ÖZER
 
4- AHMET NURÇOK
 
 
BARTIN
 
1- HAMİT ERHAN ALDATMAZ
 
2- FATMA SİNEM ÖZÜOKLU
 
 
ARDAHAN
 
1- LEVENT PEHLİVAN
 
2- ÇELİK DEMİR
 
 
IĞDIR
 
1- GÜNDÜZ GÜNEŞ 
 
2- İBRAHİM AKKUŞ
 
 
YALOVA
 
1- ÜNLEM ÜSTEL
 
2- ELİF AKYOL TOSUN
 
3- NUR GEMALMAZ AYAZ
 
 
KARABÜK
 
1- DURSUN ALTIPARMAK
 
2- HAKKI ÖZDEK
 
3- TENZİLE ÇELİK
 
 
KİLİS
 
1- MUHAMMET BALCI
 
2- DİLEK AKKÖZ
 
 
OSMANİYE
 
1- MEHMET TEMEL
 
2- NİHAT ÇERÇİ
 
3- MUHAMMET KAYA
 
4- VAHİDE ÖNER
 
 
DÜZCE
 
1- ERCAN KATIRCIOĞLU 
 
2- YUNUS ÖZAY ER
 
3- REYHAN ATASEVEN 

Okunma : 961
Gündem haberleri
Yıldırım Düşen Genç Hayatını Kaybetti
19 Haziran 2018 Okunma: 9696 Gündem
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8839 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 7290 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın