Ereğli İmsakiyesi    Zekat Hesaplama    Coronada son durum    Corona hakkında herşey   Reklam ver

Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

30 Mayıs 2020 Cumartesi
Karabağlar Bosch Servisi
Bocsh uzun yıllardır sektörde isim yapmış bir firmadır.
Kategori : Duyurular
23 Mayıs 2020 23:23
 
Karabağlar Bosch Servisi

Bocsh uzun yıllardır sektörde isim yapmış bir firmadır. Hem beyaz eşyalar hem de küçük ev aletleri konusunda isim yapmış olan firma sağladığı servis desteği ile müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Birçok noktada kurmuş olduğu servis hizmeti sayesinde müşteriler servislere ulaşım konusunda bir sıkıntı yaşamadan servis desteği almaktadır.

Karabağlar Bosh

Bosh markası birçok konuda olduğu kadar servis desteği konusunda da öncü olan firmalardan bir tanesidir. Birçok noktada servis desteği sağlamak markanın hem gülü alt yapısı hem de kaliteli elemanlarının bir sonucudur. Karabağlar Bosh servisi ile özellikle bu bölge çevresinde hizmet veren servis elemanları birçok ürünün bakımı konusunda da sizlere destek vermektedir.

Serviste Sağlanan Hizmetler

Karabağlar Bosh servisi birçok konuda size destek sağlamaktadır. Üstelik yerinde servis hizmeti ile ister evinizde isterseniz iş yerinizde servis gerektiren ürünlerinizin bakımı yapılabilmektedir. Servis desteği sağlanan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Beyaz eşya
  • Küçük ev aletleri
  • Televizyon
  • Elektrik süpürgeleri

Bosh markası adı altında sunulmuş ürünlerin hepsi için servis desteği sağlanabilmektedir. Ürünler için kısa bir bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Onlıne olarak da servis için randevu alma imkanını size sunan marka özellikle bu bölge çevresinde oturuyorsanız bu konuda da size destek sağlayacaktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Servis konusu dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu konuda yetkili olan kişilerce ürünlerinizin bakımı ya da tamiri yapılmalıdır. Aksi halde hem size daha fazla maliyet çıkartılır hem de ürünlerinizin bozulma tehlikesi daha fazla olur. Servis için destek alacaksınız fiyat konusunda mutlaka daha önceden bilgi sahibi olmalısınız. Karabağlar Bosh servisi bu konuda hassas çalışarak size daha sonra bir masraf çıkmaması konusunda titiz çalışmaktadır. Eğer ürünleriniz ile alakalı bir yedek parça değişimi söz konusu ise bu durumda da sizi önceden bilgilendirmektedirler. Genellikle evinizde servis desteği sağlandığında eğer ürünleriniz hemen yapılacak durumda ise bu durumda servis ücretleri belirli bir miktar ile sınırlandırılabilmektedir. Ancak eğer yedek parça değişimi söz konusu ise bu durumda fiyatı önceden belirlemek zor olacaktır.

Okunma : 883
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son Dakika: Ereğli’de korkunç kaza: İş adamı Mustafa Akbel hayatını kaybetti
28 Mayıs 2020 Okunma: 28875 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de kaza: Gelini ile birlikte hayatını kaybetti
26 Mayıs 2020 Okunma: 23946 Ulusal Haberler
Ereğli’de acıya yürek dayanmadı: Anne ile gelini yan yana defnedildi
27 Mayıs 2020 Okunma: 15377 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın