Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

31 Mayıs 2020 Pazar
Ramazan Bayramı'na doğru
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kategori : Türkiye Gündemi
23 Mayıs 2020 17:00
 
Ramazan Bayramı'na doğru
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Aktaş, mesajında sevgi, kardeşlik duygularının yoğun yaşandığı Ramazan Bayramının salgın nedeniyle buruk şekilde idrak edildiğini belirtti.

Koronavirüs ile mücadele sürecinde fedakarca çalışan sağlık personeli başta olmak üzere tüm görevlilerin bayramını tebrik eden Aktaş, "Bayramlar, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik ve beraberlik, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Bu düşüncelerle bayramın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Milletvekili Açıkgöz ise yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bayramı evde geçireceklerini belirtti.

Kovid-19 ile mücadelede, titizlikle yürütülen çalışmalara halkın desteği, sağduyusu ve sabrıyla olumlu sonuçlar alındığını ifade eden Açıkgöz, şunları kaydetti:

"Büyüklerimizin elini bu bayram öpemesek de her zamanki gibi dualarında yer almayı istiyoruz. Teknolojiden faydalanarak, telefonla arayarak tüm gönüllere ulaşmaya hep birlikte gayret edelim. Kardeşlerimizin gönül mahzunluğunu bizler de yüreğimizde hissediyoruz. Salgınla mücadele ettiğimiz bugünlerde dünyada zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu, huzur, güven ve istikrar ortamının hakim olduğu bayramlara ulaşmayı niyaz ederim."


Ereğli Haber - Kaynak : AA

Okunma : 42
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son Dakika: Ereğli’de korkunç kaza: İş adamı Mustafa Akbel hayatını kaybetti
28 Mayıs 2020 Okunma: 30088 Asayiş
Ereğli’de acıya yürek dayanmadı: Anne ile gelini yan yana defnedildi
27 Mayıs 2020 Okunma: 16619 Ulusal Haberler
Mustafa Akbel yaşamını yitirdi: Kaza yerinden ilk görüntüler
28 Mayıs 2020 Okunma: 15152 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın