Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

12 Ağustos 2020 Çarşamba
Sevginin dili her yerde aynı
Dün geceye damgasını vuran konuşma engelli Gülsüm’ün büyük başarısı herkesi olduğu gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da mutlu etti.
Kategori : Ulusal Haberler
12 Ocak 2020 22:59
 
Sevginin dili her yerde aynı

Dün geceye damgasını vuran konuşma engelli Gülsüm’ün büyük başarısı herkesi olduğu gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da mutlu etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kim milyoner olmak ister adlı yarışmada 125 bin lira kazanan konuşma engelli Gülsüm ile görüştü. Erdoğan sevgi dilinin her yerde aynı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kim Milyoner Olmak İster" adlı yarışma programına katılan konuşma engelli Ümmü Gülsüm ile görüştü.  

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirdiği görüntülü görüşmede, Genç'e görevi ve üniversite eğitimi hakkında sorular sordu.

"Ümmü Gülsüm'le tanışma fırsatını bulduğum için çok mutluyum"

Genç'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sorularını önündeki kağıda yazarak cevapladığı görülürken, Erdoğan da Genç'e başarı dileğinde bulundu.

Genç'i ve kardeşlerini izlediğini dile getiren Erdoğan, "Arkadaşlar bana sürpriz yaptı. Ben Ümmü Gülsüm'le görüntülü olarak tanışma fırsatını bulduğum için çok mutluyum. Annene, babana ve bütün ailene benden selamlar." ifadelerini kullandı.

Erdoğan Gülsüm ve ailesini Ankara'ya davet etti

Erdoğan ve Genç, görüntülü sohbetlerinde, Borçka'nın halk arasında "Macahel" olarak bilinen Camili yöresindeki bal ile ilgili de konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ayrıca, Genç'i ve ailesini, fırsat bulduklarında Ankara'da ağırlamak istediğini kaydetti.

Okunma : 2657
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Oymalı (Gicen-Gecen) Köyü
09 Ağustos 2020 Okunma: 16595 Kültür Sanat
Son dakika! Ereğli’de iki otomobil çarpıştı: Yaralılar var
08 Ağustos 2020 Okunma: 10719 Asayiş
Son dakika: Çocuk İvriz suyuna düştü! Durumu ağır
08 Ağustos 2020 Okunma: 10525 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın