Konya
DOLAR 8.1087
EURO 9.7071
ALTIN 454.77

Çiftçisi Esnafı Vatandaşı içini İYİ Parti’ye Döktü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çiftçisi Esnafı Vatandaşı içini İYİ Parti’ye Döktü
Abone ol
Çiftçisi Esnafı Vatandaşı içini İYİ Parti’ye Döktü
haber içi detay bizim1 TAHİNLİ-Tüktaş- Kaymaklar

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas, milletvekilleriyle birlikte Ereğli’yi ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas, İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu ve Konya Milletvekili Fahrettin yokuş, ilk olarak İYİ Parti Ereğli İlçe Teşkilatını ziyaret ederek İYİ Parti Ereğli ilçe teşkilatına yeni katılan otuz yeni üyeye katılım rozetilerini taktı.

Esnafların sorunlarını dinleyen İYİ Parti heyeti, iktidar partisinin Türkiye’yi yönetemeyecek duruma geldiğini belirtti.

 

 

 

-Çiftçiler Girdi Fiyatlarından Yakındı, Esnaflar Zamlardan, Lokantacılar ise Pandemi Yasaklarından-

İYİ Parti heyetinin esnaf gezisinde içini İYİ Partili milletvekillerine döken esnaflar, sürekli gelen zamlardan ve pahalılık nedeni ile müşterilerle karşı karşıya geliyor olmaktan yakındılar. Lokantacı esnafı ise, pandemi yasaklarının sadece lokantalara uygulanmasından duydukları rahatsızlığı dile getirdiler. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas’tan, sorunlarını meclis gündemine getirmelerini isteyen lokantacı esnafı, “parti kongreleri yapılıyor ama lokantaların içeri müşteri alması yasak. Vergilerimiz işliyor, faturalarımız işliyor, tüm giderlerimiz işliyor ama kısıtlıyız. Aylardır zarardayız” dediler.

Üretimde yaşanan sıkntılarını da çiftçiler dile getirirlerken hem esnaflar hem çiftçiler, 30 yıldır böyle bir durgunlukla karşılaşmadıklarını belirttiler. Vatandaşlar ise hayat pahalılığından ve masrafların ikiye katlanmasından şikayetçi oldular.

Anahtar Kelimeler:
Kadir Şeker’in kurtarmak isterken katil olduğu kadın hakkında şok gelişme Önceki Haber

Kadir Şeker’in kurtarmak isterken katil...

Fransızlar Konya'daki meslek lisesinde üretilen maskeleri kullandı Sonraki Haber

Fransızlar Konya'daki meslek lisesinde ü...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar