Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Haziran 2018 Cuma
Yaşaması Donöre Bağlı
Ereğlili 31 yaşındaki Nihat Karabaş’ın, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulabilmek için çok acil karaciğer donörüne ihtiyacı var.
Kategori : Gündem
20 Aralık 2017 12:27
 
Yaşaması Donöre Bağlı

Ereğlili 31 yaşındaki Nihat Karabaş’ın, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulabilmek için çok acil karaciğer donörüne ihtiyacı var.

Konya Ereğli’de yaşayan ve 2005 yılından bu yana karaciğer yetmezliği ile mücadele eden 1986 doğumlu Nihat Karabaş, kendisine yardım edecek, donör olacak hayırsever insanları bekliyor.

Hastalığının son evreye geldiğini ifade eden Nihat Karabaş’ın annesi Saniye Karabaş; “Oğluma artık ilaç tedavisi fayda vermiyor, hastalığı artık son evrede, uzun zamandır mücadele verdiğimiz bu hastalıktan kurtulmamız uygun bir donöre bağlı. Ailemizde hiç kimsenin kan grubu uymadığı için elimizden bir şey gelmiyor” dedi.

Maddi bir şey beklemiyoruz

Karabaş; “Hiç kimseden hiçbir maddi yardım beklemiyoruz bizim istediğimiz sadece 0 Grubu karaciğer donörü. İmkanı fırsatı olanlardan bu yardımı bekliyoruz” dedi.

Çok Acil 0 Grubu Donör Gerekli

Yaklaşık 5 yıldır Ankara’da tedavi gören ve halen Ankara’da Tıp Fakültesi Cebeci Kampüsü Gastroentoloji bölümünde kontrol altında tutulan Nihat Karabaş’ı yaşaması kendisine yardım elini uzatacak ve donör olacak bir hayırsevere bağlı.

EĞER KAN GRUBUNUZ 0 (SIFIR) İSE BU AİLEYE YARDIM EDİN. ÖMRÜNÜN BAHARINDA BU AMANSIZ HASTALIKLA MÜCADELE EDEN NİHAT KARABAŞ’A DONÖR OLMAK VE HAYATINI KURTARMAK İÇİN LÜTFEN AİLEYE TELEFONLA ULAŞIN.

TELEFON: 0542 548 49 54

SANİYE KARABAŞ

 

Okunma : 17345
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Yıldırım Düşen Genç Hayatını Kaybetti
19 Haziran 2018 Okunma: 9862 Gündem
Ereğli’ye Yeni Doktorlar Atandı
20 Haziran 2018 Okunma: 8195 Sağlık
Köyü Sel Bastı
20 Haziran 2018 Okunma: 4154 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın