Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Haziran 2018 Çarşamba
Muhteşem Yılı Geride Bıraktılar
Ereğli Gençlik Merkezi GSK Konya'da iki gündür çıktığı karşılaşmalardan da 3-0 galibiyetle ayrılarak 2017 yılını muhteşem kapattı.
Kategori : Spor
31 Aralık 2017 16:37
 
Muhteşem Yılı Geride Bıraktılar

Ereğli Gençlik Merkezi GSK Konya'da iki gündür çıktığı karşılaşmalardan da 3-0 galibiyetle ayrılarak 2017 yılını muhteşem kapattı.

2017 yılında muhteşem bir performans göstererek gönüllere taht kuran Ereğli Gençlik Merkezi bayan voleybol takımı küçük kızlar ve gençlerde şampiyonluğun en büyük adayı oldu.

2. Lig'de başarıdan başarıya koşan ve namağlup devreyi bitiren takımımızın alt yapılarda ki başarısını da sürüyor.

Bu güne kadar 21 resmi 6 hazırlı olmak üzere toplam 27müsabakada rakipleriyle karşılaşan ve sadece 1 yenilgi alan Ereğli Gençlik Merkezi GSK, şampiyonluk için gün sayıyor.

Başarılı takımın başarılı Antrenörü Tunahan Karkın, yaptığı açıklamamda; “Bu yıl bizlere güvenen ve destek verenlerin yüzlerini kara çıkartmadık. Zor şartlarda çok iyi işler çıkartıyoruz. Kızlarımız sahada aileleri tribünlerde desteklerini esirgemiyorlar. Bu yıl lige katılırken Ereğli'nin çocukları oynayacak, onlara güvenimiz tam dedik ve haklı çıktık” dedi.

Karkın; “A Takımımız da eksikleri olmasına rağmen en az 4 sporcumuz sahada yer alıyor. Gençlerde ise en önemli rakibimizi bugün 100. Yıl Spor Salonunda 3-0 net bir sonuçla mağlup ettik. Kızlarımızı tebrik ediyorum. Bu bir ekip başarısı sonuçta. Onlar sahada ellerinden geleni yaptıkları zaman zaten başarı kaçınılmaz oluyor. Küçük takımımız geçen yılın Türkiye 8.ncisi. Kızlarımız bu yıl şampiyon olursa direkt Türkiye finallerine ve 1. torbaya girecek” dedi.

Karkın; “Bu geçen yılki başarının devamı hatta üzerine çıkmak demek. Bu önemli iki müsabakadan 3-0 gibi net skorla galip gelerek ayrılmak çok mutluluk verici. Şimdi tek mağlubiyetimizi aldığımız Pema Koleji maçını da kazanarak bu mağlubiyeti telafi edecek. İnşallah Ereğli'mize bir şampiyonluk daha getireceğiz. Kulübümüze destek olan Sayın Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran Bey’e ayrı bir yer açmak istiyorum. Ne zaman desteklerini istesek hiç olmaz demeden yanımızda yer alıyorlar. Kendilerine her şeyden önce bir Ereğlili olarak teşekkürü borç biliyorum. Bütün takipçilerimizin, sporcularımızın, ailelerimizin, taraftarlarımızın, destek veren esnaflarımızın ve Ereğlilerin yeni yıllarını da en içten dileklerimle tebrik ediyor, yeni yılın Ereğli'mize tüm spor branşlarında yeni başarılar getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Okunma : 6556
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8676 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 7183 Asayiş
Ereğli’de feci kaza: 6 kişi yaralandı
16 Haziran 2018 Okunma: 6173 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın