Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Haziran 2018 Perşembe
Ereğli’de Oku-Yorum Etkinlikleri Başlıyor
Ereğli’de gerçekleştirilecek olan kitap okuma seferberliği etkinlikleri kapsamında pek çok yazar Ereğlili okuyucularla buluşacak.
Kategori : Gündem
10 Ocak 2018 20:50
 
Ereğli’de Oku-Yorum Etkinlikleri Başlıyor

Ereğli’de gerçekleştirilecek olan kitap okuma seferberliği etkinlikleri kapsamında pek çok yazar Ereğlili okuyucularla buluşacak.

Konya Ereğli Kaymakamlığı bünyesinde ve pek çok kurumun destek ve katkısıyla gerçekleştirilecek ve 3 gün boyunca devam edecek olan etkinlikler kapsamında, TRT’nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in Tahsin Paşası Bahadır Yenişehirlioğlu ve televizyon dünyasının ünlü program yapımcısı Cansu Canan Özgen de Ereğli’de olacaklar.

12 Ocak 2018 Cuma günü başlayacak ve 3 gün devam edecek olan programın açılış konuğu TRT’nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in Tahsin Paşası Bahadır Yenişehirlioğlu olacak. Cuma günü saat 14.30’da Park Site AVM’de başlayacak olan program çerçevesinde pek çok yazar Ereğli’de okuyucuları ile buluşacak.

 

Ereğli Kaymakamlığı bünyesinde düzenlenen ve Kaymakam Ömer Lütfi Yaran’ın büyük destek verdiği "Oku-Yorum" projesi kapsamında yapılacak olan kitap okuma seferberliği etkinlikleri Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, Ereğli POMEM Müdürü Ali Kurbi, Ereğli Gençlik Merkezi Müdürü Harun Aydın, Ereğli KYK Müdürü Recep Yılmaz’ın katkıları ve Vera Kitabevi’nin destekleri ile gerçekleştirilecek.

12 Ocak 2018 Cuma günü saat 14.30’da başlayacak olan etkinlikler 14 Ocak 2018 Pazar günü de devam edecek.

İŞTE PROGRAMIN AYRINTILARI:

Okunma : 5605
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Yıldırım Düşen Genç Hayatını Kaybetti
19 Haziran 2018 Okunma: 9602 Gündem
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8820 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 7281 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın