Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

26 Mayıs 2018 Cumartesi
3 gün önce intihara kalkışmış
Dün Ereğli’yi adeta şoka sokan cinayet ve sonrasında gelen intihar olayı ile ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı.
Kategori : Gündem
10 Şubat 2018 10:20
 
3 gün önce intihara kalkışmış

Dün Ereğli’yi adeta şoka sokan cinayet ve sonrasında gelen intihar olayı ile ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı.

Eşi tarafından silahla öldürülen 31 yaşındaki Asiye Kılıçer’in daha önceden intihara kalkıştığı ortaya çıktı.

Halit Kılıçer'in kendisini aldattığını iddia ettiği eşi Asiye Kılıçer'i tabancayla başına ateş ederek öldürüp, eşinin ilişkisi olduğu öne sürülen amcasının oğlu Adem Kılıçer'i de yaralayarak intihar etmişti.

Asiye Kılıçer'in olaydan birkaç gün önce hap içerek intihara kalkıştığı, çiftin de önceki gün boşanmak için avukatla görüştüğü belirtildi.

Nefsime Yenik Düştüm

Polis, yaptığı aramada Halit Kılıçer'in üzerinden Asiye Kılıçer tarafından yazıldığı tahmin edilen, “Ben namussuzun birisiyim. Çok kötü bir şey yaptım. Halitimi, çiçeğimi, bir tanemi aldattım. Nefsime yenik düştüm. Her şeyi mahvettim. Halit'im, sana sevgimi temiz tutamadım. Kimsenin suçu yok, tek suçlu benim. Kendi pisliğimi kendim temizleyeceğim. Ne olur çocuklarıma, guzularıma iyi bakın. Halitim, yemin ederim onu sevmedim. Tek seni sevdim. Tek sana kıyamazdık, tek seni kıskanırdım. Affet beni canım aşkım” yazılı mektup bulunmuştu.

15 Gün Önce Öğrenmiş

Olayın tek görgü tanığı olan kamyon şoförü Bayram Oğul, ifadesinde bacanağı Halit Kılıçer'in, yaklaşık 15 gün önce eşinin, kendisini amcasının oğluyla aldattığını öğrendiğini söyledi.

Bayram Oğul, "Halit bize, 'Ben eşimden şüpheleniyorum, eşimin kullandığı telefon numarasının dökümünü çıkarttım. Eşim beni amcamın oğlu Adem ile aldatmış' dediğini ifade etti.

Oğul, aldatma olayının ortaya çıkmasının ardından Asiye ve Halit'in arasında sorunlar başladığını, Halit ile Adem'in ise olay gününe kadar hiç karşılaşmadıklarını belirtti.

İntihara Kalkışmış

Halit Kılıçer'in, üzerinde çıkan mektubu Asiye Kılıçer'in yazdığını ileri süren Oğul, "Asiye 3 gün önce falan mektup yazıp, hap içerek intihara kalkışmış. Halit'in haberi olunca mektubu Asiye'den almış" dedi.

Avukatla Görüşmüşler

Oğul, Asiye Kılıçer'in son iki gündür evlerinde misafir olarak kaldığını ve olaydan bir gün önce baldızı ve bacanağının boşanmak için avukatla görüştüğünü belirtti.  Oğul, bacanağı Halit Kılıçer'in, aynı gün akşam eve gelip, eşi ile Adem'i yüzleştirmek istediğini ve bunun için birlikte Konya'ya gitmeyi teklif ettiğini söyledi.

 

 

Okunma : 21371
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğli’de Vahşet, Cesedi Parkta Bulundu
23 Mayıs 2018 Okunma: 17604 Asayiş
Kanalda Bulunan Cesedin Kimliği Belli Oldu
23 Mayıs 2018 Okunma: 14945 Asayiş
Bakın Burası Neresi
22 Mayıs 2018 Okunma: 8404 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın