Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Haziran 2018 Pazartesi
Karaman-Ereğlispor Maçından Dip Notlar
Yaptığınız bir resimde fırçayı tualin üzerinde gezdirirken bir şeyleri ortaya çıkartabilmek, resme vereceğimiz şekil ve şablonu nasıl ayarlayacağımızı bilmeliyiz.
Kategori : Spor
18 Şubat 2018 23:03
 
Karaman-Ereğlispor Maçından Dip Notlar

Yaptığınız bir resimde fırçayı tualin üzerinde gezdirirken bir şeyleri ortaya çıkartabilmek, resme vereceğimiz şekil ve şablonu nasıl ayarlayacağımızı bilmeliyiz.

Spor muhabirimiz Bülent Kılınç'ın bu haftaki karşılaşma için yorumları;

Çünkü iyisiyle kötüsüyle bu Ereğli Spor Kulübü son 3 sezonda neler yaşadı. Hem fikiriz değil mi? Şimdi ise bir tarafta bu kulübün bir an önce kalkınması başarıyı yakalaması için uğraş verenler, istenilen sonuç alınmadığında sezon sonu neler yaşanacağını dahi düşünmek akıllarına gelmiyor galiba hiç birimizin istemediğimiz sıkıntıları yaşanmaması için bu sezonun önemini bir kez daha ortaya koymak istiyorum.

Tabi ki kırgın olanlar da var. Bu kadar hizmet, bu kadar mücadele ve sonunda eyvallah, Allah razı olsun demek diyen bile yokken neyin peşinden gidiyoruz. Eğrisi doğrusu ile ne söylerseniz söyleyin, , bu kulübe zamanında her türlü hizmet vermiş vermeye çalışmış kişileri ayakta alkışlamalıyız. Çünkü onlar bunları hak ediyorlar.

 

Sadece bu yapılanların arkasında durulması gerek. Buna ihtiyacımız var. Maçlar oynanıyor. Süreç uzun ve ileride neler yaşanacak onu bile kestiremiyoruz. Tek düşüncemiz bu takımın taraftarlarla birlikte tribünde bu takımın başarısı için yapılan her türlü hamlelere destek vermeniz.

Biri çıkıp ‘bu Adama helal olsun. Neler yapıyor bak kardeşim. Kimse görmezlikten gelemez’ demelidir. Ben şahsım adına Ereğlispor için bir çivi çakanı buradan yazarak tebrik etmek istiyorum.

Karaman Belediyespor- Ereğlispor maçına gelecek olursak. Ereğlispor bu maça çıkarken kafalarda bir sürü soru işareti vardı! Kemal, Oktay, Kaleci Mehmet ve stoperler Koray, Mehmet Sönmez sakat bu kadar sakatlığın içinde nasıl bir 11 ile çıkacağız kaygısı vardı. Stoper Koray ve Mehmet kaleci Mehmet iğne ile sahaya çıktı santrfor Kemal sakat yerine genç Buğra oynadı.

 

Oktay yok Cemal oynadı derken maçın daha başı dakika 2 sağdan gelen bir atağımızda Seyit topla ceza sahasına girdi şık bir vuruşla deplasmanda öne geçtik.

Golden sonra 15-20 dakika al gülüm ver gülüm dövüşüne başladı o ana kadar piyasada olmayan Hakem ben buradayım der gibi çıktı piyasaya ilk devre soyunma odasına 1-0 galip girdik.                                                                   

İkinci yarıya bir sıfırın üzerine yatacak bir oyun sergileriz diye düşünürken saldırmaya başladık sağlı sollu net 2-3 gollük pozisyondan yararlanamadık.

Dakika 50 Yusuf Öcek öyle bir topla buluştu ki çalımlarla ceza sahasına girdi hatta kaleciye de bir çalım… Boş kale ama kaleci Yusuf’u yere indirdi… Kırmızı kart ve penaltı beklentimiz vardı ancak Yusuf’a hakemi aldatmadan sarı verdi adam.

Kaleciyi geçiyor boş kaleye vuracak niye atsın kendisini hoca dakika 68 gösterirken orta hakem ve yan hakem ürünü olan bir faul ve Karaman beraberliği yakalıyor.

Evet, bu bahanelerin arkasına sığınmamak gerekiyor. Oktay’la, Yasin’le, Serhat’la, Buğra ile çok goller kaçırdık. Atacaksın kardeşim bulduğun fırsatı değerlendirmezsen gider 2 puanın.

Bu takımda ışık var o ışığı gördük…  Çarşamba zorlu bir maçımız var sakatımız çok inşallah iyileşir Serik’ten alınacak puanlar bizi ligde tutacak muhtemelen.

Bu esnada Takım Kaptanımız Deniz muhteşemdi. Deniz’den beklenen futbolu Deniz bizlere göstermeye başladı artık Kaleci Mehmet tecrübesini konuşturarak güven verdi Seyit boyu ufak yaşı ufak yaptıkları çok büyük bu çocuğu araştırmak lazım çift ciğerli sanki… Seyit bana göre Ereğlispor’un Emniyet sibobu.

Son olarak çarşamba günü kendi sahamızda oynayacağımız Serik maçı mutlak tribünde yerimizi alalım müthiş zevki üst seviyede bir maç olacak kaçırmayın.

Bülent Kılınç

Okunma : 3326
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8049 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 6819 Asayiş
Ereğli’de feci kaza: 6 kişi yaralandı
16 Haziran 2018 Okunma: 5994 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın