Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Haziran 2018 Pazartesi
AYD İnşaat’tan Memurlara Uyarı: Süre Azalıyor
AYD İnşaat tarafından Ereğli’de asrın projesi olarak başlatılan Yaşam Konutları’nda Memur-sen ile yapılan protokolde süre daralıyor.
Kategori : Gündem
13 Mart 2018 23:14
 
AYD İnşaat’tan Memurlara Uyarı: Süre Azalıyor

AYD İnşaat tarafından Ereğli’de asrın projesi olarak başlatılan Yaşam Konutları’nda Memur-sen ile yapılan protokolde süre daralıyor.

AYD İnşaat tarafından başlatılan ve muhteşem proje olarak tanımlanan 420 konutluk Yaşam konutları projesinde Memur Sen ile AYD İnşaat arasında yapılan protokol anlaşması 30 Haziran 2018’de sona erecek.

Memur Sen Konfederasyonuna bağlı bulunan Eğitim Bir Sen, Sağlık Sen ve Diyanet Sen üyelerine özel Yüzde 15 indirim fırsatı için son gün 30 Haziran.

AYD İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şen; “Çok özel bir proje gerçekleştiriyoruz. Havaların iyi gitmesi nedeni ile projemizde planladığımız süreçten daha da öndeyiz. Projemizde memur sen ile yaptığımız ve memur sen üyelerine özel yüzde 15’li net indirimleri içeren özel protokol 30 Haziran 2018’de sona erecek. Muhteşem projede ev sahibi olmak isteyen memurlarımızın bu fırsatı kaçırmamaları için acele etmeleri gerekiyor” dedi.

İŞTE MUHTEŞEM PROJENİN DETAYLARI

Konya Ereğli’de, bölgenin en lüks ve prestijli projesi olarak planlanan ve bünyesinde toplamda 420 lüks konut barındıran AYD Yaşam Konutları ile ilgili olarak AYD İnşaat İşletme yetkilisi Adem Şen, önemli açıklamalarda bulundu.

Yapılacak olan AYD Yaşam Konutları projesinin teslim tarihinden daire fiyatlarına, ödeme seçeneklerinden proje ayrıntılarına ve daire aidatlarına kadar her bir ayrıntıyı anlatan AYD İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şen’in Ereğli Haberleri’ne özel açıklaması şöyle;

Proje Nerede:

AYD Yaşam Konutları, Ereğli’de Şinasi Mahallesi İsmet Paşa Caddesi Üzerinde toplam 16.625 m2 alan üzerine inşaa edilecek.

 

İnşaat Ne Zaman Başlayacak? Teslimat Ne Zaman?

AYD Yaşam Konutları için belirlenen alan üzerinde zemin üstü temizlik çalışmalarının tamamlandığını belirten Adem Şen, “Şu anda zemin etüt çalışmalarını yürütüyoruz. Yaklaşık 15 gün sonra temel kazma faaliyetlerine başlayacağız. Bölgenin ve Ereğli’nin çehresini değiştirecek olan AYD Yaşam konutları üst zemin hazırlığı ve yer altı kazısı ile yaklaşık 120 bin metre küp (8 Bin kamyon) hafriyatı ile dev bir projeye adım attık” dedi.

 

Projede Neler Var?

Adem Şen; “Özgün mimarisi, güvenli yapısı, en ince ayrıntısına kadar iyi değerlendirilmiş geniş ve ferah yaşam alanları, kaliteli malzeme ve kusursuz işçiliği ile örnek gösterilecek bir yaşam alanı oluşturacağız.

16.625 m2 alan üzerine inşa edilecek olan AYD YAŞAM KONUTLARI, 13 - 14 katlı 6 bloktan oluşacak ve her bütçeye ve ihtiyaca uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle birlikte toplam 422 daire ve 15 işyerinden oluşacak.

Projemizde;

Çocuk Oyun Bahçeleri Dinlenme ve Sohbet Yerleri, Gezinti Alanları,

Araçlar için güvenli Kapalı Otoparklar,

Havuz keyfinin doyasıya yaşanacağı Kapalı Yüzme havuzu,

Sağlıklı bir yaşam için Sauna, Hamam ve Fitness Salonu,

Gerçek Palmiye Ağaçları arasında bisiklet ve yürüyüş yolları,

900 m2 Süs Havuzu ve Görsel Şelaleler, Site kreşi, Yönetim Toplantı Odası,

24 Saat Site Güvenliği ve Güvenlik Kameraları,

Futbol Sahası, 2 adet Basketbol Sahası, Voleybol Sahası, Tenis kortu,

Her türlü ihtiyacı karşılayacak kapasitede işyerleri bulunacak ve müşterilerimizin aileleri ve sevdikleri ile birlikte her gün daha iyi bir güne uyanacağı çok özel bir proje hayata geçirilmiş olacak” dedi.

 

Satışlarda Ereğli Rekoru

Adem Şen; “Evet, satışlarımız başladı ve tüm hızıyla devam ediyor. Bu konuda Ereğli’de bir de rekor kırdık diyebilirim. Çünkü Ereğli’de bu kadar kısa sürede bu kadar çok dairenin satılmış olması bir rekordur. Biz AYD YAŞAM KONUTLARI’nı ilan ettiğimiz günden sonra yaklaşık 35 günde 100 daire satarak Ereğli’de bir ilke imza attık” şeklinde konuştu.

Sosyal Donatılardan Kimler Faydalanacak?

“Bizlere en çok sorulan sorulardan biri de buydu” diyen Adem Şen; “AYD Yaşam Konutlarından ev alan herkes, ister 1+1, 2+1 isterse 4+1 ev alan herkes proje dahilindeki tüm sosyal donatılardan ve projenin her türlü imkanlarından ek bir ücret ödemeden faydalanabilecek.

Yani benim dairem 2+1 ben de sauna, yüzme havuzu gibi imkânlardan faydalanacak mıyım şeklinde sorular alıyoruz. Elbette 420 dairenin tamamı daireleri için ödedikleri ücretin dışında ek bir maliyete katlanmadan her türlü imkândan faydalanacak” dedi.

 

Daire Aidatları ne kadar olacak?

Ereğli Haberleri’ne de en çok sorulan sorular arasında bulunan aidat meselesi hakkında açıklama yapan Adem Şen; “Piyasada bu konuda çok fazla dedikodu yapılıyor maalesef. Bizler bu konuyu da en ince ayrıntısına kadar düşündük ve planladı. AYD Yaşam Konutlarında ev sahibi olan vatandaşlarımız yaklaşık olarak 100-150 TL arasında bir aidat ödeyecekler. Daire miktarının fazla olması bu maliyeti de düşürecek ve bu maliyetin içerisinde AYD Yaşam Konutlarının her türlü bakım masrafları da dahil olacak” dedi.

Proje Ne Zaman Bitecek?

AYD Yaşam Konutlarının kompleks ve detaylı bir yapı olması nedeni ile projenin çok geç biteceği ve uzu yıllar süreceği söyleniyor. Bu konuda da açıklama yapan Adem Şen; “Projemiz için belirttiğimiz ve sözleşmelerimize de yazdığımız süre bu yıl da dahil olmak üzere 3 yıl. Projemizin tamamını Allah nasip ederse 3 yıl içerisinde tamamlayarak müşterilerimize teslim edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

AYD İnşaat

Adem Şen & Doğan Şen

SELÇUKLU MAHALLESİ

İNÖNÜ CADDESİ AYGIN İŞHANI KAT:2 NO:6 EREĞLİ/KONYA

TEL : 0332 710 10 60 - 61

FAX :  0332 710 10 59

ayd-insaat@ayd-insaat.com.tr

Okunma : 12604
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8041 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 6817 Asayiş
Ereğli’de feci kaza: 6 kişi yaralandı
16 Haziran 2018 Okunma: 5994 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın