Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Mayıs 2018 Pazartesi
Zayıflamak İçin Elma Sirkesi Kürü
Zayıflama insanın her zaman aklında ya da sürekli olarak denediği bir konudur.
Kategori : Sağlık
11 Kasım 2016 14:48
 
Zayıflamak İçin Elma Sirkesi Kürü

Zayıflama insanın her zaman aklında ya da sürekli olarak denediği bir konudur. Ancak bazı kişiler vardır ki ne kadar çabalarsa çabalasınlar bir türlü istedikleri kiloları veremezler. Bunun için pek çok yöntem denenir bazıları faydalı olur ama bazıları da olmaz. Benim size bu makalemde anlatmak istediğim konu ise elma sirkesi diyeti ile zayıflama kürü hakkında olacak. Bu diyette önemli olan konu herhangi bir mide probleminizi olmamasıdır. Çünkü sirkenin her midede beklenen etkiyi yaratmayacağını ve de rahatsızlık vereceğini söyleyebilirim. Eğer ki bu şekilde bir mide probleminiz yoksa o zaman her yemek öncesinden bir bardak suya bir yemek kaşığı oranında elma sirkesi ve aynı zamanda bir çay kaşığı bal ekledikten sonra karıştırın ve için. Elma sirkesinin en büyük özelliklerinden bir tanesi tok tutan özelliğidir hem iştahınızın kesilmesine neden olur hem de vücudunuzda bulunan yağların hızlı bir şekilde yakılmasına neden olur.

Bazı insanlar vardır ki sirkenin tadından dolayı onu aç karınlarına içemezler bu nedenle onların tok karnına içmelerinde de hiçbir sakınca yoktur. Burada önemli olan konu elma sirkesi kürünü düzenli olarak tüketiyor olmanızdır.  Elma sirkesinin ortalama kalorisi 21,5’ tur

Elma sirkesinin güzel olan yanı doğal olmasıdır. Genelde diyet uygulamalarında ya tek tip beslenme ele alınır ya da sınırlı sayıda yiyecek yiyebilirsiniz. Zayıflama konusu yıllardan bu yana özellikle bayanların canlarını hem sıkan hem de yakan bir sorundur burada sizin aynı zamanda metabolizma hızınızla da alakalı bir durumdur insanların metabolizmaları bazı kişilerde yavaş bazı kişilerde hızlı çalışır hızlı çalışan bir metabolizması olan bayanın kilo alması kolay değildir ancak yavaş çalışanda kilo alımı kaçınılmaz bir gerçektir.  Elma sirkesinin içerisinde kalsiyum, flüorür, potasyum, magnezyum, sodyum, fosfor, A vitamini, silisyum,, B1, B2 ve B6 vitaminleri, C vitamini yer almaktadır  bu nedenle yalnızca kilo vermenizde değil aynı zamanda sağlıklı bir şekilde beslenmiş olmanıza da fayda sağlayacaklardır.

İnsanın gelişme ve büyüme sürecine baktığınız zaman her insanın yaşlılık dönemini de gençlik zamanındaki gibi geçirmesi önemlidir bu nedenle de hormonların etkisiyle başlayan bir kilo artışı söz konusu olacaktır ve bu da ister istemez sizin vücut sağlığınıza doğrudan etki edecek bir durumdur. Bedeninizi ne kadar güçlendirip ona genel anlamda iyi bakarsanız bu da sizin ayakta kalmanıza ve sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır.

Elma sirkesi zayıflama noktasında mükemmel bir iksir diyebilirim ve tarih boyunca baktığınız da sirkenin aslında birçok amaç için kullanılmış olduğunu görebiliyoruz. Bu da bizim elbette ki daha farklı kullanım alanlarımızı da kolaylaştırıyor.

Kaynak: http://zayiflamayontemlerim.org/elma-sirkesi-zayiflama-kuru/

Okunma : 2974
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Boğulan genci başkan kurtardı
20 Mayıs 2018 Okunma: 5525 Asayiş
Greyderin Altında Can Verdi
19 Mayıs 2018 Okunma: 5237 Asayiş
Cansız Bedeni Evinden Çıktı
19 Mayıs 2018 Okunma: 5162 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın