Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Haziran 2018 Perşembe
Sixpad Özellikleri Nelerdir? Sixpad Kullananlar Memnunmu
·       Ufak titreşimler ile kasların uyarılmasını sağlayan sixpad egzersiz aleti olarak kullanılmaktadır.
Kategori : Duyurular
09 Kasım 2017 18:06
 
Sixpad Özellikleri Nelerdir? Sixpad Kullananlar Memnunmu

·       Ufak titreşimler ile kasların uyarılmasını sağlayan sixpad egzersiz aleti olarak kullanılmaktadır.

·       Kalem pil ile çalışmaktadır. Bu sayede bitmesi durumunda değiştirilerek yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir.

·       Dört ayrı program seçeneği kullanıcıların farklı programları üzerinden kullanım imkanı elde etmesini sağlar.

·       Hız seviyesi ayarlanabilir olduğundan istediğinizde hızını arttırabilir veya azaltarak kullanabilirsiniz.

·       Set içerisinde 1 adet göbek ve 2 adet kol ve bacak kaslarını çalıştırmak için uygun alet bulunmaktadır. Bu sayede aynı anda kaslarınızı çalışarak daha sıkı bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır.

Sixpad Nasıl Kullanılır?

Evde, okulda, işte, yolda istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz egzersiz aleti sayesinde ara vermeden egzersizinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Günde bir defa 20 dakika kullanılması yeterli olmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar bulundukları herhangi bir ortamda kıyafetlerinin altına yerleştirecekleri aletler sayesinde egzersizlerini ara vermeden sixpad türkiye devam edebilirler.

Ufak titreşimler ile kasların uyarılmasını sağlayarak sıkılaşmalarına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar için herhangi bir yan etkisi olmadan kullanım imkanı sağlamaktadır. Kolay kullanımı ve estetik yapısı sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Sixpad Faydaları

Kullanıcılar açısından sağlamış olduğu pek çok farklı faydası bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle Sporcular tarafından da tercih edilen egzersiz aleti olarak satışa sunulmaktadır. Bay ve bayanlar için kullanım imkanı sunduğundan aynı anda farklı kişilerin egzersiz yapma imkanı elde etmesini sağlamaktadır. Kolay kullanımı bulunduğunuz her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olarak tercih etmenizi sağlamaktadır.

Aynı anda göbek, kol ve bacak kaslarının çalıştırılmasını sağladığından eşit şekilde sıkılaştırma yapılmasını sağlamaktadır. Daha sportif ve sıkı bir vücuda sahip olmak istediğiniz her durumda tercih edebileceğiniz egzersiz aletleri arasında herhangi bir yan etkisi olmadan kullanım imkanı sunmaktadır.

Sixpad Nasıl Çalışır?

Kalem pil ile çalışan alet sayesinde uzun süre kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Sistemi üzerinden ufak titreşimler yayarak kasların uyarılmasını sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir yan etki oluşturmadan yalnızca kasların uyarılmasını sağlayarak sıkılaşmalarına yardımcı olmaktadır. Egzersizi daha kolay hale getirmek amacıyla geliştirilmiş olan cihaz bulunduğunuz her ortamda estetik yapısıyla kullanım imkanı sağlamaktadır. Sixpad kullananlar arasında memnuniyet oranı yüksek olsa da almadan önce güvenli yerleri araştırınız.

Sixpad Nasıl Satın Alınır?

Online ortamda yapılan satışlar özellikle ürünü kullanmak isteyenlerin kısa süre içerisinde ürüne sahip olmasını sağlamaktadır. İnternet üzerinden vereceğiniz siparişler sayesinde kısa sürede ürün kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Belirlenen uygun fiyat seçeneğini set halinde satışa sunulan egzersiz aletini bütçenize uygun fiyatlar ile almanızı sağlamaktadır.

Türkiye için yapılan online satışlar özellikle ürünü kullanmak isteyenlerin beklemek zorunda kalmadan kısa süre içerisinde ürüne sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Online alışverişlerde güvenli ödeme seçeneği herhangi bir sorun yaşamadan siparişinizi vermenizi sağlamaktadır. Özellikle sixpad kullanmak isteyenler sistem üzerinden yapacakları işlemler sayesinde kısa süre içerisinde egzersiz aletine sahip olarak kullanmaya başlayabilirler.

Okunma : 4872
Foto galeri
Gündem haberleri
Yıldırım Düşen Genç Hayatını Kaybetti
19 Haziran 2018 Okunma: 9602 Gündem
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8820 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 7281 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın