Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Haziran 2018 Perşembe
Milyonluk Arsa İhaleleri
Türkiye’nin dört bir tarafında ihale usulü ile satışa çıkartılan arsa bilgileri bu haberde.
Kategori : Duyurular
18 Kasım 2017 15:02
 
Milyonluk Arsa İhaleleri

Türkiye’nin dört bir tarafında ihale usulü ile satışa çıkartılan arsa bilgileri bu haberde.

Milyon liralık arsalar ihale ile satışa çıkartıldı.

İşte ihale bilgileri ve satışı yapılacak olan arsalar:

MAMAK İZALE-İ ŞUYUDAN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

Ankara Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu Mülkiyeti Kendine Ait Olan Bir Arsayı Satışa Çıkardı.  Arsanın Bedeli İse Tam 38 Milyon Liranın Üzerinde.

Ankara Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu mülkiyeti kendine ait olan bir arsayı satışa çıkardı. Ankara Mamak’ta bulunan arsayı satışa çıkaran Ankara Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu bu taşınmaz için 38 bin 461 lira bedel belirledi. Toplam 641 metrekarelik bir alana sahip olan arsa için satış ihalesi 16 Ocak- 16 Şubat günü saat 10: 10’da 2 No’ lu Mezat Salonu’nda yapılacak. 

Arsa; Cami, Lalahan Belediye Başkanlık Binası ve Eğitim Kurumlarına yakındır.

BAŞAKŞEHİR MALİYE HAZİNESİ’NDEN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Hazine Adına Kayıtlı Olan Bir Arsayı Satışa Çıkardı. Arsanın Bedeli İse Tam 16 Bin Liranın Üzerinde.

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı hazine adına kayıtlı olan bir arsayı satışa çıkardı. İstanbul Başakşehir’de bulunan arsayı satışa çıkaran İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı bu taşınmaz için 16 bin 770 lira bedel belirledi. Toplam 2 bin 313 metrekarelik bir alana sahip olan arsa için satış ihalesi 29 Kasım günü saat 14: 45’te Marmara Emlak Müdürlüğünde yapılacak.

PALANDÖKEN BELEDİYESİ’NDEN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

Palandöken Belediyesi Mülkiyeti Kendine Ait Olan Bir Arsayı Satışa Çıkardı.  Arsanın Bedeli İse 3 Milyon Liranın Üzerinde.

Palandöken Belediyesi mülkiyeti kendine ait olan bir arsayı satışa çıkardı. Erzurum Palandöken’de bulunan arsayı satışa çıkaran Palandöken Belediyesi bu taşınmaz için 3 bin 522 lira bedel belirledi. Toplam 4 bin 544 metrekarelik bir alana sahip olan arsa için satış ihalesi 30 Kasım günü saat 14: 00’da  Büyükşehir Belediyesi  Encümen Salonu’nda yapılacak. 

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ’NDEN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

Afyonkarahisar Belediyesi Mülkiyeti Kendine Ait Olan Bir Arsayı Satışa Çıkardı.  Arsanın Bedeli İse Tam 23 Milyon Liranın Üzerinde.

Afyonkarahisar Belediyesi mülkiyeti kendine ait olan bir arsayı satışa çıkardı. Afyonkarahisar Merkez’de bulunan arsayı satışa çıkaran Afyonkarahisar Belediyesi bu taşınmaz için 23 bin 378 lira bedel belirledi. Toplam 14 bin 611 metrekarelik bir alana sahip olan arsa için satış ihalesi 22 Kasım günü saat 14:00’de Ataşehir Belediye Hizmet Binası Encümen Salonu’nda yapılacak. 

YENİMAHALLE İZALE-İ ŞUYUDAN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

Ankara (Sulh Hukuk Mah.) Satış Memurluğu 8 Milyon Liranın Üzerindeki Bir Arsayı Satışa Çıkardı. 

Ankara (Sulh Hukuk Mah.) Satış Memurluğu 8 milyon liranın üzerindeki bir arsayı satışa çıkardı. Ankara Yenimahalle’de bulunan arsayı satışa çıkaran Ankara (Sulh Hukuk Mah.) Satış Memurluğu bu taşınmaz için 8 bin 377 lira bedel belirledi. Toplam 10 bin 464 metrekarelik bir alana sahip olan arsa için satış ihalesi 28 Kasım- 29 Aralık günü saat 14: 30’da    2 No’lu Mezat Salonu’nda yapılacak. 

ÇATALCA MALİYE HAZİNESİ’NDEN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 12 Milyon TL Değerindeki Arsayı Satışa Çıkardı.

 İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı konut alanı imarlı bir arsayı satışa çıkardı. İstanbul Çatalca’da bulunan arsayı satışa çıkaran İstanbul Defterdarlığı bu taşınmaz için 12 bin 675 lira bedel belirledi. Toplam 19 bin 500 metrekarelik bir alana sahip olan arsa için satış ihalesi 29 Kasım günü saat 13: 35’de Marmara Emlak Müdürlüğü yapılacak. 

ÇATALCA MALİYE HAZİNESİ’NDEN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Hazine Adına Kayıtlı Mülkiyeti Kendine Olan Bir Arsayı Satışa Çıkardı.  Arsanın Bedeli İse Tam 12 Milyon Liranın Üzerinde.

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı mülkiyeti kendine ait olan bir arsayı satışa çıkardı. İstanbul Çatalca’da bulunan arsayı satışa çıkaran İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı bu taşınmaz için 12 bin 675 lira bedel belirledi. Toplam 19 bin 500 metrekarelik bir alana sahip olan arsa için satış ihalesi 29 Kasım günü saat 15: 35’de İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakasımilli Emlak Dairesi Başkanlığı’nda yapılacak.  

Okunma : 11421
Gündem haberleri
Yıldırım Düşen Genç Hayatını Kaybetti
19 Haziran 2018 Okunma: 9602 Gündem
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8820 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 7281 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın