Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Haziran 2018 Pazartesi
İhale ile satışa çıkan gayrimenkuller
Arsadan fabrikaya pek çok gayrimenkulün ihale ve satış duyurusu bu haberde.
Kategori : Duyurular
25 Kasım 2017 15:56
 
İhale ile satışa çıkan gayrimenkuller

Arsadan fabrikaya pek çok gayrimenkulün ihale ve satış duyurusu bu haberde.

Türkiye’nin dört bir tarafında satışa çıkartılan arsa, arazi, fabrika binası, ve pek çok gayrimenkul burada.

KONYA SELÇUKLU İCRADAN SATILIK ÇELİK DÖKÜM FABRİKASI

Çevresinde kendisi gibi organize sanayi yapıları bulunmakta ve bölgenin alt yapı hizmetleri tam olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları otobüs ile sağlanmaktadır. . Açık Alanı: 10744, Kapalı Alanı: 11970 m2 ‘dir.

İZMİR ÇİĞLİ İCRADAN SATILIK FABRİKA

İzmir ili Çiğli ilçesi Büyükçiğli Mah. 2126 ada 17 Parselde arsa vasfında görünen taşınmaz üzerinde 2 katlı idari bina , 1 katlı eski fabrika binası , 1 katlı yeni fabrika binası yer almaktadır. Açık Alanı: 9384, Kapalı Alanı: 2582 m2 ‘dir.

GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL İCRADAN SATILIK FABRİKA

Taşınmazın çevresi tamamen sanayi olarak yapılaşmış durumda olup taşınmazın bulunduğu bölge belediye hizmetlerinden tam olarak faydalanmakta ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Açık Alanı: 4999, Kapalı Alanı: 4600 m2 ‘dir.

AĞCILAR MALİYE HAZİNESİ MİLYONLUK ARSAYI SATIŞA ÇIKARDI

Haliç Emlak Müdürlüğü 7 Milyon Liranın Üzerindeki Arsayı Satışa Çıkardı. 

İstanbul Bağcılar’da bulunan arsayı satışa çıkaran Haliç Emlak Müdürlüğü bu taşınmaz için 7 milyon 500 bin lira bedel belirledi. Toplam bin 310 metrekarelik alana sahip olan müstakil tapulu, ticaret ve konut alanı imarlı arsa için satış ihalesi 29 Kasım günü saat 10: 00’da Haliç Emlak Müdürlüğü’nde yapılacak. 

Arsa; Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ve Münir Nurettin Selçuk Ortaokuluna yakındır.

ÇATALCA MALİYE HAZİNESİ MİLYONLUK ARSAYI SATIŞA ÇIKARDI

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 11 Milyonluk Arsayı Satışa Çıkardı. 

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 11milyonluk arsayı satışa çıkardı. İstanbul Çatalca’da bulunan arsayı satışa çıkaran İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı bu taşınmaz için 11 bin 700 lira bedel belirledi. Toplam 18 bin metrekarelik alana sahip müstakil tapulu ve konut alanlı arsa için satış ihalesi 29 Kasım günü saat 16: 00’da Marmara Emlak Müdürlüğü’nde yapılacak. 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN KAYAK MERKEZİNE YAKIN ARSA SATIŞI

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Mülkiyeti Kendine Ait Olan 3 Arsayı Satışa Çıkardı.  Arsaların Bedelleri İse 4 Milyon ve 6 Milyon Lira Arasında Değişiyor.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi mülkiyeti kendine ait olan 3 arsayı satışa çıkardı. Erzurum Palandöken’de bulunan 3 arsayı satışa çıkaran Erzurum Büyükşehir Belediyesi bu taşınmazlar için 4 milyon ve 9 milyon lira arasında bedel belirledi. Ticaret alanı imarlı müstakil tapulu arsalar için satış ihalesi 28 Kasım Salı günü saat 14: 00’da 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine istinaden Kapalı Teklif usulü ile Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacaktır.

PALANDÖKEN BELEDİYESİ’NDEN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

Palandöken Belediyesi 6 Milyon Liranın Üzerinde Olan Bir Arsayı Satışa Çıkardı. 

Mülkiyeti Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan arsa için satış bedeli olarak 6 bin 676 TL belirlendi. Erzurum Palandöken’de bulunan arsa müstakil tapulu, ticaret alanı imarlı ve toplam 7 bin 854 metrekaredir. Taşınmazın satış ihalesi 28 Kasım Salı günü saat 14: 00’da Büyükşehir Belediyesi Encümen salonunda yapılacaktır.

ARNAVUTKÖY MALİYE HAZİNESİ’NDEN MİLYONLUK ARSA SATIŞI

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakasımilli Emlak Dairesi Başkanlığı 15 Milyon Liranın Üzerinde Olan Bir Arsayı Satışa Çıkardı.

 İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakasımilli Emlak Dairesi Başkanlığı 15 milyon TL değerindeki bir arsayı satışa çıkardı. İstanbul Arnavutköy’de bulunan arsayı satışa çıkaran İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakasımilli Emlak Dairesi Başkanlığı bu taşınmaz için 15 bin 830 lira bedel belirledi. Toplam 4 bin 485 metrekarelik alana sahip olan konut alanı imarlı arsanın 3 bin 679 metrekarelik hisseli alanı satışa çıkarılacaktır. Satış ihalesi 29 Kasım günü saat 15: 10’da İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakasımilli Emlak Dairesi Başkanlığı yapılacak. 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 47 ADET ARSA SATIŞI

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Mülkiyeti Kendine Ait Olan 47 Arsayı Satışa Çıkardı.  Arsaların Bedelleri İse 2 Milyon ve 9 Milyon Lira Arasında Değişiyor.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi mülkiyeti kendine ait olan 47 arsayı satışa çıkardı. Erzurum Palandöken’de bulunan 47 arsayı satışa çıkaran Erzurum Büyükşehir Belediyesi bu taşınmazlar için 2 milyon ve 9 milyon arasında lira bedel belirledi. Arsaların birim metrekaresi ise 750-870 arası değişiyor. 8 kat ticaret- konut imarlı, ifrazlı müstakil tapulu arsalar için satış ihalesi 30 Kasım Perşembe günü saat 14: 00’de 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine istinaden Kapalı Teklif usulü ile Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacaktır.

Okunma : 9432
Gündem haberleri
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8035 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 6815 Asayiş
Ereğli’de feci kaza: 6 kişi yaralandı
16 Haziran 2018 Okunma: 5990 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın