Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Haziran 2018 Pazartesi
Yılbaşı Işıklarıyla Nasıl Süsleme Yapılır?
 Yılbaşının en eğlenceli dekoru olan ışıklar, kullanıldıkları ortamlara renkli bir hava katarlar.
Kategori : Duyurular
29 Kasım 2017 19:58
 
Yılbaşı Işıklarıyla Nasıl Süsleme Yapılır?

 Yılbaşının en eğlenceli dekoru olan ışıklar, kullanıldıkları ortamlara renkli bir hava katarlar. Bu ışıkları farklı dekor önerileriyle kullanarak yaşam alanlarınızda hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenebileceği bir atmosfer yaratmak mümkün.

 

 Yılbaşı Işıkları Nasıl Kullanılmalıdır?

 Yılbaşı ışıklarının kullanımı söz konusu olduğunda, akıllara ilk olarak yılbaşı ağaçları gelir. Bu ağaçların süslenmesinde seçilen ışıklara uyumlu olarak kullanılacak çeşitli aksesuarla mükemmel renklere sahip ağaçlar tasarlanabilir. Yılbaşı ışıklarının çeşitleri oldukça fazladır. Dilerseniz beyaz led ışıklı bir yılbaşı ışığıyla kullanacağınız gümüş renkli aksesuarlar ve kar temalı süslerle, parlak gümüş renkli bir ağaç elde edebilirsiniz. Ya da tercihiniz daha renkli bir ağaçtan yana olacaksa, bu durumda renkli toplar şeklinde tasarlanan yılbaşı ışıkları bu isteğinize yanıt verecektir. Rengarenk yılbaşı ışıklarının da çeşitleri oldukça çok. Küp şeklinde tasarlanan renkli yılbaşı ışıklarından, kırmızı top şeklinde olanlara kadar birçok seçeneğe sahipsiniz. Hatta tek bir renkten oluşan led ışıklardan birkaç tanesini kombin ederek, ağacınızı süsleyebilir ve çok renkli bir yılbaşı ağacını tasarlayabilirsiniz.

 

 Yılbaşı Işıkları Nerelerde Kullanılabilir?

 

 Evde büyük bir yılbaşı partisi vermeyi planlıyorsanız, bilmelisiniz ki yılbaşı ışıklarının tek kullanım alanı yılbaşı ağaçları değil. Bu ışıkları evinizin farklı alanlarında kullanarak, oldukça başarılı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Örneğin, evinizde kullandığınız büyük bir aynanın etrafı, yılbaşı ışıkları için son derece ideal bir yerdir. Üstelik ışıklar yakıldığı zaman ayna üzerinde yansıyacağı için, etrafa çok daha parlak bir görüntü sunulacaktır. Bu ışıkları odanızın duvarlarını süsleyen rafların etrafında da kullanarak başarılı bir yılbaşı dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Hatta bu dekorasyona gözünüz alıştığında, ışıklar artık bu rafların bir tamamlayıcısı olarak gelecek ve bu ışıkları yalnızca yılbaşında değil, yılın her zamanında keyifle kullanacaksınız.

 

Çocuk Odalarında Renkli Yansımalar

 Rengarenk yılbaşı ışıkları, çocukların odalarını masalsı bir atmosfere büründürmek oldukça uygundur. Çocuk odalarında duvarlara asılacak olan yılbaşı ışıklarının arasında, onların en sevdiği süper kahramanların fotoğraflarını asarak ya da en sevdiği oyuncaklarının durduğu rafları süsleyerek, onların hayal dünyasını geliştirebilirsiniz. Hatta çocuk odasında bu ışıklarla süslediğiniz bir köşeye, Noel çoraplarını asarak, gece yarısı bu çorapların içine hediyelerini bırakıp, Noel Babanın onu unutmadığını kendisine hissettirmeniz mümkün. Yılbaşı ışıkları kolay kıvrılabildiği ve çok da dayanıklı olduğu için, çocuk odanızın duvarına bu ışıklarla bir yazı yazmak da oldukça basit. Dilerseniz çocuğunuzun adını ya da onun istediği bir ifadeyi duvara yazarak, ona unutulmaz bir yılbaşı ortamı yaşatabilirsiniz.

Okunma : 6946
Gündem haberleri
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8035 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 6816 Asayiş
Ereğli’de feci kaza: 6 kişi yaralandı
16 Haziran 2018 Okunma: 5990 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın