Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Nisan 2018 Pazartesi
Ereğli Büyük Zafer Ortaokuluna “Beyaz Bayrak” ödülü
Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol doğrultusunda Türkiye genelinde uygulanan “Beyaz Bayrak” projesi ödülüne Ereğli Büyük Zafer Ortaokulu de layık görüldü.
Kategori : Duyurular
09 Ocak 2018 23:12
 
Ereğli Büyük Zafer Ortaokuluna “Beyaz Bayrak” ödülü

Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol doğrultusunda Türkiye genelinde uygulanan “Beyaz Bayrak” projesi ödülüne Ereğli Büyük Zafer Ortaokulu de layık görüldü.

Eğitimde gösterdiği başarı kadar temiz ve hijyenlik konusunda da büyük bir titizlikle çalışmalarına devam eden Ereğli Büyük Zafer Ortaokulu, Ereğli deki özel ortaokullar içinde ödüle layık görülen 2 okuldan biri oldu.

Çocuklarınız Emin Ellerde

Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın her türlü beden ve ruh sağlığını korumak, geliştirmek, yaşam kalitesini yükseltmek, temizlik ve hijyen konusunda yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller olarak yetişmesini sağlamak ve öğrencilerimizin hijyenik bir ortamda eğitim-öğretimini sürdürmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarının temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi, okul sağlığının daha iyi düzeye çıkarılması amacıyla her iki bakanlık tarafından da desteklenen projede ödüle layık görülen Ereğli Büyük Zafer Ortaokulu, çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz bir okul olarak tescillendi.

En Büyük Özelliği

Eğitimcilerinin tamamının eğitim fakültesi mezunu olan deneyimli ve güçlü kadrosu ile son 3 yılın Türkiye birincilerini gururla çıkartan Ereğli Büyük Zafer Ortaokulu, en büyük avantajı olan SADECE ORTAOKUL OLMASI özelliği ile aynı yaş grubu öğrencilerine bir arada huzur ve güven içinde eğitim görmelerini sağlıyor.

Temiz hijyenik beyaz bayraklı okul olarak tescillenen Ereğli Büyük Zafer Ortaokulu, aynı yaş grubunda lan öğrencilerin aynı binayı, aynı yemekhaneyi, aynı lavaboyu kullanan ve aynı ortamda birlik ve beraberlik içinde eğitim gören öğrenciler olması sosyal ve psikolojik açıdan da öğrencilerin en iyi eğitimi almalarını sağlıyor.

SİZ DE ÜSTÜN KALİTE, FARKLI EĞİTİM ANLAYIŞI VE TEMİZ VE HİJTYEN EĞİTİM KURUMU OLAN, DİSİPLİNDEN VE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN EREĞLİ BÜYÜK ZAFER ORTAOKULUNU TERCİH EDİN, GELECEĞİNİZİ EMİN ELLERE BIRAKIN.

Okunma : 4572
Foto galeri
Gündem haberleri
Ereğlili Gelin ve Damattan Örnek Davranış
21 Nisan 2018 Okunma: 6447 Gündem
Ayrancı’da 2 köye dev bayrak yapıldı
19 Nisan 2018 Okunma: 6042 Gündem
Kırmızı ışıkta bekliyordu bir anda…
20 Nisan 2018 Okunma: 5758 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın