Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Nisan 2018 Pazartesi
Bütün Özellikleri İle Plumpy Ürünü
Dudaklar bayanların en çok dikkat ettiği ve görüntüsüne en iyi katlıyı sağlayan organlardır.
Kategori : Duyurular
10 Ocak 2018 18:19
 
Bütün Özellikleri İle Plumpy Ürünü

Dudaklar bayanların en çok dikkat ettiği ve görüntüsüne en iyi katlıyı sağlayan organlardır. Bayanlar için bu kadar önemli olan bu organın bakımı ve daha güzel görünümü için her türlü fedakârlığı yapmaktadırlar. Geçmişte daha dolgun ve güzel görünümlü dudakları için ameliyat olmayı tercih eden bayanlar mucize ürün plumpy dolgunlaştırıcı jel sayesinde ameliyat olmaya gerek kalmadan hayallerindeki dolgun ve güzel görünümlü dudaklara hem de uygun fiyatlarla kavuşmaktadırlar.

Plumpy Nedir?

Plumpy uzun yıllar süren klinik deneyler sonucu geliştirilen formülü ve 13 farklı bitki özünün bileşiminden meydana gelen ve kullanıldığında anlık olarak dudaklarda dolgunluk yaratan, düzenli kullanıldığında daha dolgun ve hacimli dudaklara sahip olmanızı sağlayan ürün gurubudur.

Yapılan testlerde ve ürünün kullanan kişilerde yapılan araştırmalar sonucu herhangi bir yan etkisi ve sağlığa zararlı bir yapısı bulunmamaktadır. Tüm bayanların rahatlıkla kullanabileceği bu ürünle istediğiniz yerde ve zamanda dolgun ve hacimli dudaklara kavuşabileceksiniz.

Ürünün kullanımı oldukça basittir. Ve herkes istediği zaman ve istediği yerde etkili bir şekilde bu ürünü kullanabilmektedir. Plumpy dudak dolgunlaştırıcı kullanımı ise şu şekildedir; şişenin alt kısmının yavaş hareketlerle çevirin bu sayede sıvı jel yukarı doğru çıkacaktır. Daha sonra ruj sürer gibi dairesel hareketlerle dudaklara uygulayın. Uzmanlar en iyi sonuç için günde 2 defa uygulanması gerektiğini belirtmektedirler. Alınan bir tüp ürün günde 2 kez kullanım ile bir ay kullanılabilmektedir.

Bu ürünün en önemli özelliği ameliyatsız, enjeksiyonsuz ve tamamen sağlıklı bir biçimde dudaklara dolgunluk hissi vermesidir. Ayrıca dudakta bulunan yağ dokularının büyümesine yardımcı olmaktadır. Bu dokular dudaklara hacim veren dokular olduğu için bu özelliği oldukça önemlidir. Her kullanıldığında dudaktaki hücreleri yenilemektedir. Böylece dudaklar daha sağlıklı ve hacimli görünmektedir. Botokstan hem daha etkili hem de çok daha pratiktir. Ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bitkisel olduğu için sağlığı olumsuz etkileyecek herhangi bir ürün barındırmamaktadır.

Plumpy dudak jelinin bünyesinde bulunan etken maddeler ve bileşenler ise şunlardır; sym 3d ve hilurlip adı verilen 2 adet etken madde ile birlikte 13 adet bitki özü barındırmaktadır. Bu bitki özleri ise şunlardan meydana gelmektedir; goji berry çiçeği, nar çekirdeği yağı, kekik üzümü, zencefil, peppermint, aspir yağı, soya yağı, avakado yağı, ginkgo biloba, deniz yosunu özü, spearmint, deniz marulu özü yer almaktadır. Bu bitki özlerine ilaveten capsicum ihtiva etmektedir. İçerdiği tüm etken maddeler ve bitki özleri tamamen doğal olarak kullanılmaktadır. 

Plumpy ruj fiyat olarak ise sağladığı fayda ve doğallığı da dikkate alındığından oldukça uygun durumdadır. Öğle ki hemen hemen herkes bu ürünün zorlanmadan alabilmekte ve rahatça kullanabilmektedirler. Eğer bu ürünün birkaç şişe aldığınızda yüzde 30’a yakın daha uyun fiyata alınmaktadır.

Okunma : 926
Foto galeri
Gündem haberleri
Ereğlili Gelin ve Damattan Örnek Davranış
21 Nisan 2018 Okunma: 6447 Gündem
Ayrancı’da 2 köye dev bayrak yapıldı
19 Nisan 2018 Okunma: 6042 Gündem
Kırmızı ışıkta bekliyordu bir anda…
20 Nisan 2018 Okunma: 5760 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın