Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Nisan 2018 Pazartesi
Mustafa Sevim "gördüğüme Sevindim"
Kadife sesli sanatçı Mustafa Sevim 30 Kasım 1985 de Kırklareli ’de doğmuştur.
Kategori : Kültür Sanat
13 Şubat 2018 18:05
 
Mustafa Sevim "gördüğüme Sevindim"

Kadife sesli sanatçı Mustafa Sevim 30 Kasım 1985 de Kırklareli ’de doğmuştur. Eğitim hayatının ilkokul ve lise dönemini Kırklareli de tamamlamıştır.

Mustafa sevim kimdir?

Mustafa Sevim 30 Kasım 1985 de Kırklareli ’de doğmuştur. Eğitim hayatının ilkokul ve lise dönemini Kırklareli de tamamlamıştır. Sonrasında üniversite hayatını İTÜ Türk Musikisi Devlet konservatuvarın da devam ettirmiştir.

Mustafa sevim kimdir sorusunun bir başka açıklaması da küçüklüğünden itibaren müzik tutkusu ile bilinen bir kişiliktir diyebiliriz. İlkokul hayatından itibaren öğretmenlerinin gözünde müzik yeteneği ile dikkat çeken Mustafa Sevim çocukluk tutkusunu hayata geçiren nadir insanlardan olmuştur. Kısaca toparlamak gerekirse Mustafa sevim kimdir sorusunun cevabı müzik aşığı bir sanatçıdır.

Mustafa Sevim albümleri

10 Şubat 2014’de Aşk-ı Sofram isimli maxi singleını çıkaran Mustafa sevim söz ve müzikleri Özgür Özkan’a ait olan albümde üç parça bulunmaktadır. Albümün düzenlemesini Koray Aykırı yapmakta olup Mustafa Sevim’in seslendirdiği parçalar ile albüm müzik piyasasına hızlı bir şekilde giriş yapmıştır.

Mustafa Sevim

7 ay sonra Mustafa sevim albümleri Aşk Müzik yapımının desteğiyle 6 Eylül 2014’de iki parça olan Zeytin Dalı albümünü çıkarmıştır. Zeytin Dalı isimli şarkının sözleri Gökhan Şahin’e aittir. Albümün düzenlemelerini Nida Şan yapmıştır. Diğer şarkı ise İlhan Şeşen’in Rüzgar isimli parçasıdır, Mustafa Sevim başarılı bir şekilde seslendirdiği Zeytin Dalı albümü beğenileri üzerine toplamıştır. Mustafa sevim albümleri büyük çalışmalar ve emekler sonrası ortaya çıkmıştır.

 Mustafa Sevim ve Müzik

Zeytin Dalı isimli parçası Aşk Müzik tarafından kendi bünyesinde olan 12 sanatçının birleştirildiği albüm olan Yolcu Yolunda Gerek isimli albüm de yer almıştır. Başarılı sanatçının etkinlikleri ve konserleri resmi sitesi olan mustafasevim.com da yayınlanmakta olup dinleyicilerinin takibine sunulmuştur. Mustafa Sevim mütevazı kişiliği ile konserlerinde hayranlarının beğenisini ve hoşgörüsünü de kazanmıştır. Sanatçıya Trakya bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesinde dinleyicisi bulunmaktadır. Seslendirdiği parçalar Gördüğüme Sevindim, Aşk-ı Sofram, Ellerim Bomboş, Yansın Bu Dünya, Rüzgar, Zeytin Dalı ve geri dönüştür. Gördüğüme sevindim en sevilen parçası olmuştur. Konserlerin de ve digital platformlar da istek gören gördüğüme sevindim parçası dinleyicisini sevindirmiştir. Mustafa Sevim’in özel anlarınız da veya konserler de yer almasını istiyorsanız menajerlik ve detaylı bilgi için mustafasevim.com adresini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Mustafa sevim ilk klipini aşk-ı sofram isimli parçasına çekmiştir. Mustafa sevim ilk konseri ise 45. Tarım Festivalinde almıştır. Konser alanını dolduran binlerce kişiye ben sizlerin hemşerisiyim Kırklareli bir sanatçıyım diyerek alçak gönüllüğünü de binlerce kişiye sunmuştur. Mustafa sevim yeni sürprizlerle hayranlarının karşına çıkmaya hazırlanmaktadır.  

Okunma : 1562
Gündem haberleri
Ereğlili Gelin ve Damattan Örnek Davranış
21 Nisan 2018 Okunma: 6260 Gündem
Ayrancı’da 2 köye dev bayrak yapıldı
19 Nisan 2018 Okunma: 5926 Gündem
Kırmızı ışıkta bekliyordu bir anda…
20 Nisan 2018 Okunma: 5603 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın