Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

24 Nisan 2018 Salı
Rüyada Alışveriş Yapmak
Sosyal hayatta alışveriş yapmak insanları en çok rahatlatan eylemdir.
Kategori : Duyurular
02 Aralık 2016 13:44
 
Rüyada Alışveriş Yapmak

Sosyal hayatta alışveriş yapmak insanları en çok rahatlatan eylemdir. Çoğu insanlar, özelliklede bayanlar sadece psikolojik olarak rahatlamak için alışveriş yolunu seçerler. Reel yaşamın bu keyifli davranış şekli, rüyada alışveriş yapmak olarak da karşımıza çıktığında iyi olaylara dalalet olarak kabul edilir. Rüyanızda kendinizi bir alışverişin içinde görüyorsanız, yakın zaman da gireceğiniz bir işte büyük başarılar ve kazanımlar sizi bekliyor anlamına gelmektedir. Eğer ki siz değil de bir yakınınızın veya tanıdığınızın sizden bir şeyler aldığını görüyorsanız, o zaman o kişinin sizden kazanımları olacak anlamına gelir. Bu durumda alışveriş yapan kişi kazanırken maalesef ki siz kaybeden taraf olacaksınız. Rüyanızda bu eylemi görüyorsanız, burada önemli olanın alışveriş yapan tarafın kazanımı olacağını unutmamalısınız.

Birde alışverişin çeşidi vardır. Mal, eşya alıyorsanız bunun size dönüşümü çok farklı olacaktır. Yok siz para alışverişi yapıyorsanız, onun dönüşümü de ekonomik kazanımlar şeklinde olur. Rüyada para almak, büyük İslam alimlerinin yorumlarına göre, maddi olarak refaha çıkmak anlamına gelirken, halk arasında rüyada para görmenin dedikodu ve kötü söz gibi anlamlara geldiği de bilinmektedir. Fakat burada önemli olan rüyayı her zaman için iyi ve olumlu yorumlamaktır. Bu noktada alimlerin yorumları çok daha güzel bir şeyi temsil ettiği için bizim size tavsiyemiz, para görmeyi ekonomik olarak refaha çıkmaya yormalısınız.

Rüyada çeyrek altın görmek de tamamen ekonominizle orantılı bir durumdur. Rüyasında çeyrek altın gören kişiler için ekonomik alanda desteğe ihtiyaç duyacağı günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Maddi açıdan kısa bir zaman içinde bir sıkıntı yaşayacaksınız, fakat bu sıkıntınızda bir yakınınız ya da ailenizden biri size maddi destek sağlayacak. Bu destekle de kısa sürede sıkıntınızı kenara koyabileceksiniz. Çeyrek altın tamamen maddi desteği temsil eder. Çeyrek altın gördüm diye illa ki maddi sıkıntı yaşayacağınızı düşünmeyin. Bir eşya, ev, araba gibi bir ihtiyacınızı almak içinde maddi desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir durumda hiç sıkıntı yaşamadan alacağınız destekle birlikte kısa sürede sorununuzu çözme imkanına sahip olacaksınız.

Rüya Tabileri Sitesi

 

Okunma : 5925
Foto galeri
Gündem haberleri
Ereğlili Gelin ve Damattan Örnek Davranış
21 Nisan 2018 Okunma: 6564 Gündem
Kırmızı ışıkta bekliyordu bir anda…
20 Nisan 2018 Okunma: 5794 Asayiş
DR. Ali Sayar’ın Acı Günü
22 Nisan 2018 Okunma: 5406 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın