Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Haziran 2018 Salı
Oyuncak Rüyası’nda Nerf Oyuncakları ve Yeni Modelleri
Çocukların dünyasında her zaman oyuncakların önemi büyüktür.
Kategori : İş İlanları
19 Ocak 2017 20:41
 
Oyuncak Rüyası’nda Nerf Oyuncakları ve Yeni Modelleri

Çocukların dünyasında her zaman oyuncakların önemi büyüktür. Nerf oyuncak ile eğlenirken, el becerileri de kazanacak olan çocuklarınız, takım ruhunun da önemini öğrenecekler. Aileleri ile birlikte oynayabilecekleri gibi arkadaşları ile de oynayacakları nerf oyuncak modellerinin hepsi birbirinden ilginç tasarımlarıyla, çocukların dikkatini şimdiden çekiyor.

Nerf Oyuncak Modelleri ve Özel Tasarımları

Nerf oyuncaklarında dart hızı ve silahların modelleri tüm dünyada aynı özelliklere sahip. Nerf oyuncakları ile turnuva düzenlenebilir ya da su tabancaları ile zevkli bir gün geçirebilirler. El becerisi yanında takım olma bilincini de kazanacak olan çocuklarınız, sorumluluk duygusu da alacaklar.

Sesli Nerf Oyuncakları

Silahların namlu bölümü ayarlanabilir olup, atış mesafelerini rahatlıkla ayarlayabilirler. Nerf fiyatları sezon indirimlerinde ve kampanyalarıyla, çocuklarınıza yeni bir hayal dünyasının kapılarını aralıyor. Tek düğme özelliği sayesinde atışı rahatlıkla yapabilirler ve ses özelliği sayesinde kontrol hep çocuklarınızda olur. Dikkat özellikleri nerf oyuncakları ile gelişir.

Atış Mesafeleri Ayarlanan Nerf Oyuncakları

Oyuncakların özelliklerinden biri yaşlara uygun olarak kategorilere ayrılmasıdır. Nerf oyuncakları özellikle 4 yaş ve üstü çocukları için geliştirilmiş olup, çocuğun daha dikkatli oynayacağı oyuncak türleri arasında yer alır. Kendi odalarında ya da geniş oyun alanlarında rahatlıkla kullanılır. Mesafeleri ayarlandığı için çocuklara herhangi bir sorun teşkil etmez. Dart silahları ya da su hazneleri olan silahlar ile çocuklarınız oynarken eğlenceli bir dünyada, kendilerini bulacak.

Teknolojisi Yüksek Nerf Oyuncak Modelleri

Tasarımı yüksek oyuncak modelleri ile çocuklarınız el becerilerini de geliştirecek. Su savaşı oyunlarında döner başlıklı namlu uçlu silahlar sayesinde, çocuklarınız oyunu hep kazanacak ve ıslanmayan arkadaşını bırakmayacak. Katlanılır özelliğinin yanı sıra hedef ışıkları da oyuncaklara kolay kullanım özelliği sağlıyor.

Oyuncak Rüyası çocukların hayal dünyalarını geliştirmeye devam ediyor. Kaliteli malzemelerden yapılan oyuncakları tek bir adreste toplayarak, çocuklarınıza yeni sürprizler hazırlamanızda yardımcı oluyor. http://www.oyuncakruyasi.com/NERF,LA_56-2.html ile istediğiniz ürün kısa sürede istediğiniz adreste. Çocuklarınızın sağlığına zarar vermeyen oyuncak modellerinin farklı çeşitlerine tek bir adresten sahip olabilirsiniz. Kampanyalı ve fırsatlı oyuncak modelleri ile birçok farklı çeşidi çocuklarınıza uygun fiyatlardan hediye edebilirsiniz.

 

Okunma : 5427
Foto galeri
Gündem haberleri
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8590 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 7046 Asayiş
Ereğli’de feci kaza: 6 kişi yaralandı
16 Haziran 2018 Okunma: 6149 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın